Fiat tan ileri teslim kampanyası!

Konusu 'Oto Kredi' forumundadır ve OrKuN tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Fiat’tan ileri teslim kampanyası!
  Esnek ve hızlı yerli üretim avantajını da kullanarak Mart ayında 3 bin 807 adetlik satışla hafif ticari araç pazarının lideri olarak tamamlayan Fiat, ÖTV indirimi sonrası sunduğu ekstra satın alma kolaylıklarına bir yenisi daha ekleyerek “Avantajlar da Araçlar da Bitmez” sloganıyla yeni bir ileri teslim kampanyasına start verdi.

  [​IMG]

  İleri teslim kampanya kapsamında Fiat markalı binek ve ticari araç modellerinden stoklarda kısa vadede bulunamayan modeller için sabit fiyat garantisiyle Mayıs ayında teslim ayrıcalığı sağlanıyor. Fiat Marka Direktörü Okan Baş, “ Stoklarımızda yer alan ve yoğun talep gören yerli üretim Fiat Fiorino, Fiat Doblo, Fiat Albea ve Fiat Linea gibi modellerimizi ÖTV indirimi sonrası çok uygun koşullarla tüketicilerle buluşturuyoruz. Bununla birlikte stoklarımızda olmayan bir aracın talep edilmesi durumunda ise peşinat veren müşterilerimize sabit fiyat garantisiyle Mayıs ayında teslim imkanı sağlıyoruz. Kampanya kapsamında ÖTV indirimine ek olarak 3 bin 500 TL’ye varan % 10 indirim avantajının sunulduğu Fiat Ticari Araçlar model gamına 12 aya kadar % 0 faizli kredi imkanıyla da sahip olma imkanı da sağlanıyor” açıklamasını yaptı.

  Fiat Binek ve Ticari Araçlar, ÖTV indirimine ek olarak nisan başında start verdiği kampanyasının kapsamını genişleterek, ön ödeme yaparak mevcut fiyatlarla satın alma kolaylıkları sağlayan yeni bir ileri teslim uygulamasına başladı. 30 Nisan’a kadar sürecek kampanya ile nisan ayı içinde peşinat vererek sipariş veren müşterilere mevcut listeler üzerinden sabit fiyat garantisi sunuluyor. “Avantajlar da Araçlar da Bitmez” sloganıyla devam eden kampanya kapsamında Fiat Ticari Araçlar yelpazesinde yer alan Fiat Fiorino 17 bin 750 TL; Fiat Doblo 18 bin 750 TL; Fiat Scudo 29 bin 460 TL; Fiat Ducato ise 31 bin 730’den başlayan anahtar teslim satış fiyatlarıyla sunuluyor. Bununla birlikte Fiat Palio Sole 16 bin 300 TL; Fiat Albea Sole 16 bin 800 TL; Fiat Grande Punto 22 bin 450 TL; Fiat Linea ise 24 bin 640 TL; Fiat 500 25 bin 230 TL ve Fiat Bravo ise 27 bin 720 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.
  Fiat Marka Direktörü Okan Baş ise “Stoklarımızda yer alan ve nisan ayı içinde de yoğun talep gören yerli üretim Fiat Fiorino, Fiat Doblo, Fiat Albea Sole ve Fiat Linea gibi modellerimizi ÖTV indirimi sonrası çok uygun koşullarla tüketicilerle buluşturuyoruz. Elbette ki otomobil satın alacak tüketicilere sunduğumuz avantajları stoklarımızla sınırlamıyoruz. Bu noktada donanım, gövde rengi ve motor/şanzıman kombinasyonu gibi daha spesifik nedenler dolayısıyla stoklarımızda hali hazırda kalmayan Fiat markalı bir aracın talep edilmesi durumunda ise peşinat veren müşterilerimize sabit fiyat garantisiyle Mayıs ayında teslim imkanı sağlıyoruz. Tüketiciye fayda sağlayacak satın alma kolaylıkları sunan kampanyamız kapsamında ÖTV indirimine ek olarak 3 bin 500 TL’ye varan % 10 indirim avantajının sunulduğu Fiat Ticari Araçlar model gamına 12 aya kadar % 0 faizli kredi imkanıyla da sahip olma imkanı da sağlıyoruz” açıklamasını yaptı.
  ÖTV indirimiyle birlikte oluşan olumlu rüzgarın Nisan ayı toplam pazarına da etki edeceğine inandıklarını kaydeden Okan Baş, yeni lansmanını gerçekleştirdikleri 105 HP’lik 1.6 Multijet motorlu kompakt sedan Fiat Linea ile ürün ve motorizasyon özellikleriyle artık kendini kanıtlayan Fiat Doblo’nun gördüğü talep karşısında memnuniyetlerini de dile getirdi.

  28.04.2009, Salı
   


Sayfayı Paylaş