Fiat tan 8 taksitli servis kampanyası

Konusu 'Fiat' forumundadır ve OrKuN tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, kış mevsiminin zorlayıcı etkilerine karşı Fiat model sahiplerinin araçlarını hazırlayabilmeleri amacıyla yeni bir servis kampanyasına start verdi.

  [​IMG]

  31 Ocak 2009 tarihine kadar sürecek servis kampanyası kapsamında, yaş ve model sınırlaması olmaksızın Fiat markalı binek ve ticari araç sahipleri, 200 YTL ve üzerindeki boya ve kaporta hariç tüm servis işlemleri için 8 taksitle ödeme avantajından yararlanabilecek.

  Kış mevsiminin soğuk ve yıpratıcı şartlarının kendini daha fazla hissettirdiği bu günlerde Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat markalı araç sahipleri için özel ödeme kolaylıkları sunan yeni bir servis kampanyası düzenliyor. 31 Ocak 2009 tarihine kadar Fiat yetkili servislerinde geçerli olacak servis kampanyası kapsamında 200 YTL ve üstünde işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahipleri için Worldcard, Bonus ve Axess kredi kartlarıyla 8 taksitle ödeme ayrıcalığı sağlanıyor.
  Fiat’ın yeni servis kampanyası, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça, kış lastiği ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.
  02.01.2009, Cuma
   


Sayfayı Paylaş