Fiat tan 5 taksitli servis kampanyası

Konusu 'Fiat' forumundadır ve OrKuN tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar,
  tatil sezonuyla birlikte yola çıkacak Fiat model sahiplerinin araçlarını yaz mevsiminin zorlayıcı etkilerine karşı hazırlayabilmeleri amacıyla yeni bir servis kampanyasına start verdi. 15 Temmuz 2009 tarihine kadar sürecek servis kampanyası kapsamında, yaş ve model sınırlaması olmaksızın Fiat markalı binek ve ticari araç sahipleri, 400 YTL ve üzerindeki boya ve kaporta hariç tüm servis işlemleri için World’e özel 5 taksit ve 40 TL Worldpuan avantajından yararlanabilecek.

  [​IMG]

  Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat markalı araç sahipleri için özel ödeme kolaylıkları sunan yeni bir servis kampanyası düzenliyor. 15 Temmuz 2009 tarihine kadar Fiat yetkili servislerinde geçerli olacak servis kampanyası kapsamında 400 YTL ve üstünde işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahiplerine hem World’e özel 5 taksitle ödeme hem de ekstra 40 TL değerinde Worldpuan kazanma ayrıcalığı sağlanıyor.

  Fiat’ın yeni servis kampanyası, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça, kış lastiği ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.
  26.06.2009, Cuma
   


Sayfayı Paylaş