Fiat Scudo Cargo/CombiMix/Minibüs/Executive 2012 Model

Konusu 'Fiat' forumundadır ve oguzturk tarafından 12 Nisan 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Fiat Scudo Cargo
  Her işi yüklenen bir profesyonel.
  Scudo Cargo, 5 veya 6m3 yük hacmi, 1000 veya 1200 kg ağırlık kapasitesi ve 3 koltuklu sürücü kabini ile eşsiz yardımcınız. İşiniz ve yükünüz ne kadar çok olursa olsun, beklentilerinize en iyi cevabı verecek bir Scudo Cargo’yu mutlaka bulursunuz.

  [​IMG]

  Fiat Scudo CombiMix
  İlerlemenin Stil'cesi.
  Günün sorusu: Çalışmak ile güzel bir şekilde çalışmak arasındaki fark nedir ?
  Yanıt: Fiat Scudo,
  Fiat Scudo, azla yetinmeyen, her şeyi birden isteyenler için çok iyi bir seçenek. Şıklığın ve güçlü bir imajın yanı sıra, güvenilir, başarılı, çevik, güçlü ve verimli olmanın ayrıcalıklarını da sunuyor.

  [​IMG]

  Fiat Scudo Minibüs
  Mutlu olun, iştesiniz.
  Eğer gününüz daha güneş doğmadan başlıyorsa, bu uzun günle başa çıkmak, Fiat Scudo konforu sayesinde çok kolay. Örneğin sürücü koltuğunuz... Bu koltuk size en yüksek sürüş konforunu sunmak üzere geliştirildi. Eğim ve yükseklik ayarlı ergonomik koltuğun konforunu, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon tamamlıyor.

  [​IMG]

  Fiat Scudo Executive
  Burada bütün yolcular vip.
  Scudo Executive konforun üst noktalara ulaştığı bir versiyon. 8+1 yolcu taşıma kapasitesiyle kalabalık aileler için mükemmel bir çözüm, hobilere ayrılmış zamanları değerlendirmenin en iyi yolu, oteller ve havayolu şirketleri için seçkin taşımacılık hizmetleri sağlayan güvenli ve prestijli bir araç.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş