Fiat Fiorino Combi/Cargo/Combimix/Trekking 2012 Model

Konusu 'Fiat' forumundadır ve oguzturk tarafından 25 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Fiat Fiorino 2012 Model
  Ticaretin en yakışıklısı Fiorino, işlerinizi büyütmeniz için dünyaya geldi.
  Onun içi, dış görünüşünden beklenmeyecek kadar geniş. Kompakt boyutları ve kıvraklığı sayesinde Fiorino, trafikte bir şehir otomobili gibi özgürce hareket ediyor.

  Modeller
  - Combi
  - Cargo
  - Combimix
  - Trekking

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Fiat Fiorino Combi 2012 Model
  ARTIK HEM ÇOK GEZEN HEM ÇOK ÇALIŞAN BİLİYOR.
  Fiorino Combi her zaman kıvraklığı, konforu ve geniş iç ortamıyla yolculuklarınızı keyfe dönüştürmeye hazır. Onu ister yalnız başınıza veya arkadaşlarınızla, ailenizle gezmek için, ister iş için kullanın.

  [​IMG]


  Fiat Fiorino Cargo 2012 Model
  SINIR TANIMAYAN HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ
  İşiniz gereği sürekli dışarda mısınız? Ticarette devrim yaratan ve boyundan büyük işler başaran Fiorino Cargo, tam size göre. Çünkü hiçbir zaman sizin enerjinize ve çalışma tutkunuza sınırlar getirmiyor. Onun sürüşü zevkli olduğu kadar yükleme ve boşaltması da son derece pratik.

  [​IMG]

  Fiat Fiorino Combimix 2012 Model
  HEM YÜKÜNÜ HEM YOLCULARINI
  KİMSENİN ULAŞAMADIĞI YERLERE ULAŞTIRIR.
  Fiorino Combimix, kompakt ölçüleri, kıvraklığı ve ataklığı sayesinde, en dar yollara bile rahatça giriyor, kimsenin gidemediği yerlere gidiyor. Arkaya eklenmiş koltukları, sağlamlığı ve yüksek taşıma kapasitesiyle, profesyonellere en iyi çözümü sunuyor.

  [​IMG]

  Fiat Fiorino Trekking 2012 Model
  DAĞLAR KADAR FARKLI BİR FIORINO.
  Fiorino Trekking, Traction Plus sistemiyle zorlu yollarda daha çevik, 75 hp ve 95 hp 1.3 Multijet motoruyla ekonomik. Özel tasarım tamponu, arazi şartlarına uygun özel lastikleri, geniş yan çıtaları,yükseltilmiş süspansiyonu, motor muhafazası ve paçalıkları ile Fiorino Trekking’dearadığınız her şeyi bulacaksınız.

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş