Fiat Bravo

Konusu 'Fiat' forumundadır ve oguzturk tarafından 20 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  SIRADIŞI OLMAYI BİLENLERE BRAVO
  Sizi sıradışı bir dünya, Fiat Bravo’nun dünyası bekliyor. FIAT BRAVO, teknolojisi, performansı, dayanıklılığı ve güvenliği ile sıradışı bir otomobil. Onunla tasarımın tanımı değişiyor. Güzelliği, geniş iç hacmi, performans ve ekonominin benzersiz bileşimi benzinli Turbo T-Jet ve DIZEL Turbo 1.6 MultIjet motor seçenekleriyle yeni Bravo. Çünkü siz sıradışı olmayı biliyorsunuz.

  [​IMG]


  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Bravo :Dünyanın, tüm beklentileri aşan başarıları ifade etmek için kullandığı sözcük.
  Sıradışı :Alışılmışın dışında olan, olağandışı. Beklenmedik.
  Sıradışı kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtacak bir otomobil aradığınızda karşınıza tek bir seçenek çıkacak: Bravo

  Fiat Bravo Donanım


  Sıradışı GÜVENLİK
  Aktif ve pasif güvenlikte lider Bravo’nun her parçası, çok yoğun mühendislik çalışmaları sonrasında sizin en güvenilir otomobillerden birine sahip olabilmeniz için tasarlanmıştır. Pasif güvenliği, darbeleri emen ve kabin içine yansıtmayan 5 yıldızlı bir şasiyle sağlayan Bravo; aktif güvenliği de dört bir yanına yerleştirilmiş mekatronik sistemlerle sağlamaktadır.

  Fiat Bravo'nun güvenlik sisteminde ABS, EBD (Elektronik Fren Güç Dağıtımı) ile birlikte sunulur. ESP (Elektronik Denge Programı) aracın dengesini düzenli bir şekilde izler ve ani manevralarda aracı kontrol altında tutar. Yokuşlarda geriye kaymayı önleyici Hillholder, acil durumda gelişmiş fren performansı için HBA ve patinajı önleyen ASR/MSR sistemi de Bravo’da kullanılan güvenlik unsurlarındandır. Ayrıca aktif koltuk başlıkları, ön gerilimi ve yük sınırlayıcı üç noktalı kemeri, FPS (Yangın Önleme Sistemi), sürücü tarafında diz hava yastığı, pencere hava yastıkları, yan hava yastıkları da Bravo’daki diğer güvenlik unsurlarıdır. Kısaca sıradışı güvenliğiyle Bravo sınıfının lideridir.


  [​IMG]


  Fiat Bravo Teknik Özellikler

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  SIRADIŞI YOLCULUKLARA GÜVENİLİR BİR YOL ARKADAŞIYLA ÇIKIN: BRAVO

  Aktif ve pasif güvenlikte lider Bravo’nun her parçası, çok yoğun mühendislik çalışmaları sonrasında sizin en güvenilir otomobillerden birine sahip olabilmeniz için tasarlanmıştır. Pasif güvenliği, darbeleri emen ve kabin içine yansıtmayan 5 yıldızlı bir şasiyle sağlayan Bravo; aktif güvenliği de dört bir yanına yerleştirilmiş mekatronik sistemlerle sağlamaktadır. ​

  Fiat Bravo'nun güvenlik sisteminde ABS, EBD (Elektronik Fren Güç Dağıtımı) ile birlikte sunulur. ESP (Elektronik Denge Programı) aracın dengesini düzenli bir şekilde izler ve ani manevralarda aracı kontrol altında tutar. Yokuşlarda geriye kaymayı önleyici Hillholder, acil durumda gelişmiş fren performansı için HBA ve patinajı önleyen ASR/MSR sistemi de Bravo’da kullanılan güvenlik unsurlarındandır. Ayrıca aktif koltuk başlıkları, ön gerilimi ve yük sınırlayıcı üç noktalı kemeri, FPS (Yangın Önleme Sistemi), sürücü tarafında diz hava yastığı, pencere hava yastıkları, yan hava yastıkları da Bravo’daki diğer güvenlik unsurlarıdır. Kısaca sıradışı güvenliğiyle Bravo sınıfının lideridir. ​

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş