Fiat 2011 Ducato Van/Şasi/Minibüs

Konusu 'Fiat' forumundadır ve oguzturk tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Fiat Ducato Van
  İşi ona bırakın!
  Ducato yüklenmeyi bekliyor. Geniş yan ve arka kapılar sayesinde yük bölümüne kolayca erişip yükleme yapabilirsiniz.

  Maksimum verimliliğe Ducato Maxi ile ulaşın.
  Ducato serisi her türlü taşıma ihtiyacına karşılık veriyor, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Sınırları zorlamak mı istiyorsunuz? Farklı talepleriniz mi var? Aradığınız Ducato Maxi 16" lik jant, lastikler ve 3.500 kg maksimum yüklü ağırlık (MYA) ile yükleme kapasitesi yaklaşık 2000 kg'a, yük bölmesi ise 17 m3 ' e kadar çıkıyor.
  Yüksek güvenlik donanımı ile Ducato Maxi' de huzurlu yolculuklar sizi bekliyor. Standart olarak sunulan ASR, aracınızın çekiş kontrolünü sağlayıp patinajı engelleyerek mükemmel bir yol tutuşu sağlıyor.

  Lüks ve konfor bir arada.
  Yeni Ducato' nun özel kabin tasarımı evinizin koltuğundaki rahatlığı yakalamanızı sağlıyor. Direksiyonun yeni konumu, ön konsola entegre vites topuzu, rahatça okunabilen göstergelerle kolayca ulaşılşıp kullanılabilen kumandaları size konforlu bir sürüş imkanı veriyor.

  Yeni Ducato' nun sürücü koltuğu ileri - geri 20 mm hareket edip 20 ayrı konuma ayarlanabiliyor. Buna ek olarak sizi daha da rahat ettirebilmek için yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen koltuk, kolçak ve bel ayarı Yeni Ducato' da standart olarak sunulmakta.

  Şasinin ön kısmı yüksek bir enerji absorbe etme kapasitesine sahip. Ön tampon herhangi bir kaza durumunda masrafları azaltmak için üç kısımdan oluşuyor.

  Çapraz çift devreli fren sisteminde ön ve arka diskler mevcut.
  (Ön diskler hava kanalcıklı)

  [​IMG][​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Fiat Ducato Şasi
  Maksimum verimliliğe Ducato Maxi ile ulaşın.
  Yeni Ducato, Şasi ve Şasi Maxi olmak üzere iki ayri versiyona sahip olan modelleriyle ve 2 tona varan taşıma kapasitesiyle her türlü işinize büyük kolaylık getiriyor.

  İki ayri kabin seçeneği sunan Yeni Ducato Şasilerde sac kasa yüzölçümü tek kabinde 8.4 m2 'ye, çift kabinde ise 6.3 m2 ' ye kadar ulaşıyor.

  Ticari araç müşterilerinin isteyebileceği tüm çözümler Yeni Ducato Şaside; istenildiğinde alüminyum kasa istenildiğinde de sac kasa opsiyonlarıyla fark yaratıyor.

  Yeni Ducato güçlü motorları sayesinde soğutma tertibatlı üst yapım çözümleri için ideal. Ducato büfeye ya da karavana dönüşebiliyor; açık veya frigofrik kasa taşıyabiliyor. Yeni Ducato Şasi esnekliği sayesinde hayalinizdeki her projeyi gerçekleştirebilyor.

  [​IMG][​IMG]
   
 3. oguzturk Administrator Staff Member

  Fiat Ducato Minibüs
  Yolcularını düşünen tüm sektörlerin hizmetinde
  Ducato minibüsler farklı taşıma kapasiteleriyle, kullanım amacına uygun donanımları,üst düzey konfor ve güvenlik özellikleriyle kendilerinden bekleneni fazlasıyla verirler.
  İşinize en uygun koltuk sayısını Ducato minibüste bulursunuz.
  Ducato minibüsler, 13+1, 14+1, 16+1 ve 20+1 koltuk sayısı ile işinizin türüne ve yoğunluğuna en uygun seçenekleri sunarlar:Personel, Okul, Turizm, Hat

  Yolcuların da sürücülerin de bir numaralı tercihi
  İşte herkesin yaşamak isteyeceği Ducato minibüs konforu: Direksiyon yükseklik ayarı, ön göğüse entegre vites topuzu, yol bilgisayarı içeren göstergeler, kolayca erişilebilen kumandalar, bel ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ayarı bulunan kolçak donanımı vb.
  Yükseltilmiş arka dörtlü yapıdaki yolcu koltuğu sayesinde, geniş bagaj kolaylık sağlar.

  Sıcakta serin, soğukta sıcak yolculuklar
  Arkadaki klima ünitesi ise her bir yolcu için ayrı ayrı yer alan difizörler vasıtasıyla yüksek performanslı bir havalandırmaya olanak tanır.Sıcak anlar onda yaşanır. Ön yolcu koltuğunun altındaki ek kalorifer, soğuk kış günlerinde ayrı bir konfor demektir. Sürgülü yan kapı açılsa bile, güçlü bir üflemeyle ısıyı arkalara, en arkalara kadar gönderebilir (isteğe bağlı).
  Her Ducato minibüsün tavanında bulunan LED tipi ışık/hava kanalı/hoparlör üniteleri, yolculara güzel bir yolculuk yaşatmakla kalmamakta, onları estetik açıdan da etkilemektedir.

  Turizmde konukseverliğin bir simgesi
  Ducato minibüs Türkiye’yi ziyaret eden konuklarımızı havaalanından otele, otelden havaalanına götürüyor. Günlük kısa turlarda onları istedikleri yerlere ulaştırıyor. Rahat ettirmek için tüm konukseverliğimizi gösterdiğimiz turistlere Ducato da konforlu ve unutulmaz geziler sunuyor.

  Onunla yolculuk bitmesin isteyeceksiniz
  Ducato minibüsten kim inmek ister ki. Hatlı taşımacılıkta standartları yükselten Ducato minibüs, konforuyla yolcuları, performansı, yakıt tasarrufu ve işletme giderlerinin düşüklüğüyle de sürücüleri etkiliyor.

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
 4. Misafir Guest

  aracım 2007 model ducato yolcu koltuk kolcaklarını arıyorum dört adet sağ
  yardımcı olursanız sevinirim
   
 5. EmRe Well-Known Member

Sayfayı Paylaş