Ferco Motor’dan Vespa kiralama dönemi

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 24 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Dünyanın önde gelen motosiklet markalarının Türkiye distribütörü Ferco Motor, hem Vespa modellerini kullanma imkanı sağlayan hem de motosikletli yaşam kültürünü destekleyen yeni bir kiralama operasyonuna start verdi. İlk etapta İstanbul, Bodrum, Çeşme Alaçatı ve Göcek’te olmak üzere toplam 5 ayrı merkezde gerçekleştirilen kiralama kampanyası ile 1 haftadan 3 aya kadar olan sürelerde ve 150 YTL’den başlayan fiyatlarla Vespa kiralama imkânı sağlanıyor..

  Türkiye çapında 19 ilde 45 yetkili satıcısı ile hizmet veren Ferco Motor, motosikletli yaşam kültürünü yaygınlaştıracak ve Vespa modellerini kullanma imkanı sağlayan yeni bir kiralama operasyonuna start verdi. “ Keyfini Sür” isimli kampanya kapsamında Vespa severler, ilk etapta İstanbul, Bodrum, Çeşme ve Göcek’te 3 aya kadar varan sürelerde ve 150 YTL’den başlayan fiyatlarla motosiklet kiralama ayrıcalığına sahip olabiliyorlar.
  İstanbul Ferco Motor Showroom, Bodrum Sarnıç Beach, Bodrum Marina Yacht Club, Çeşme Alaçatı Beach Resort ve Göcek Arinna Yachting Belediye Marina’da yer alan kiralama noktalarından gerek tatil dönemi süresince gerek günlük hayatın getirdiği mobilite ihtiyaçları doğrultusunda Vespa modelleri kiralanabiliyor. Kampanya dâhilinde üç aylık uzun dönem kiralamada İstanbullu kullanıcılar Vespa Academy tarafından verilecek olan “Güvenli Sürüş Eğitimi”nden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. İstanbul İstinye ile Bodrum ve Göcek Marina’larda kiralama operasyonu, yılın her döneminde geçerli olacak biçimde sürdürülürken, Bodrum Sarnıç Beach ve Çeşme Alaçatı Beach Resort merkezli kiralama operasyonları ise Ekim ayı başına kadar sürecek.

  Vespa ile sürüş ayrıcalığını yaşamak için motosiklet ehliyeti sahibi olmanın birincil şart olduğu kiralama operasyonu kapsamında Vespa kiralamak isteyen motosiklet severler, ödemelerini mevcut kiralama noktalarından nakit veya kredi kartı ile yapabilecekler. Kasko ve trafik sigortası bedeliyle kask kullanım bedelinin de kiralama ücretine dâhil olduğu kampanya, 1 hafta için 150 YTL; 15 gün için 250 YTL; 1 ay için 400 YTL ve 3 ay uzun dönem için 1.200 YTL’lik fiyat tarifesi üzerinden gerçekleştiriliyor.
  Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler www.vespaturkiye.com adresli web sitesinden ya da Türkiye’nin her yerinden ücretsiz olarak aranabilen 0800 211 00 25 numaralı Vespa müşteri danışma hattından yararlanabilirler..


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  22.08.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş