Fenerbahçeye asla başkan olamayacaksın

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 15 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  F.Bahçe Başkanı yaptığı zehir zemberek açıklamada çok sert ifadeler kullandı. “Holding sahibi, TFF Başkanı hatta bir gün çok daha büyük mevkilerde bile olabilirsin. Ama asla Fenerbahçe Başkanı olamayacaksın.”

  [​IMG]

  “Sen ve senin arkandaki zihniyetin buna gücü yetmeyecek. Bizlerin mücadelesi Fenerbahçe’yi senin gibilere teslim etmemek içindir.”
  ŞİKE soruşturması kapsamında tutuklu bulunan ve dün hakim karşısına çıkan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Eski Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ı topa tuttu. “Sözümüz sanadır Aydınlar” başlığı altında avukatları aracılığıyla kulübün resmi sitesinden de yayınlanan bir açıklama yapan Yıldırım, ağır sözler kullandı. Aziz Yıldırım açıklamasında, şunları söyledi...

  Cezaevinde gerçek yüzleri gördüm
  Uzun süredir cezaevindeyim. Burada bulunduğum sürece en büyük korkum insanların yüzlerini görememekti. Ancak yanılmışım. İnsanların asıl yüzlerini görebilmek için en doğru zaman, en doğru yermiş burası. 3 Temmuz’dan bu yana yürütülen kampanyanın organizatörleri ve fırsatçıları, bir bir gerçek yüzlerini sergilemektedirler. Zira hırslarına bu kadar dayanabildiler. Görüyorum ki; Fenerbahçe’nin haklarını, emeklerini, işbirlikçileriyle çalarak kaçanlar, bir de bunları Fenerbahçe için yaptıklarını söylemekte ve Fenerbahçe başkan adayı olduklarını açıklamaktadırlar.

  Sen kendi yönetim tarzına bak!
  Sözümüz sanadır Aydınlar Holding sahibi olabilirsin, TFF başkanı olabilirsin hatta bir gün çok daha büyük mevkilerde bile olabilirsin. Ama Asla Fenerbahçe başkanı olamayacaksın! Sen ve senin arkandaki zihniyetin buna gücü yetmeyecek. Bizlerin mücadelesi, çektikleri, hep bu yüzdendir; Fenerbahçe’yi senin gibilere teslim etmemek içindir. 3 Temmuz’dan beri yaşananlara, yaşatılanlara ve sana rağmen bu hassas dönemde bayrağı dik tutan yönetimimizi tutarsızca eleştireceğine kendi yönetim tarzına bir bak!

  Şanlı F.Bahçe tarihinde yer alamazsın
  TFF başkanlığın süresince futbol ailesini yakından ilgilendiren pek çok kararı yönetim kuruluna danışmadan almadın mı? Play-off kararını bile yönetimdeki arkadaşların TV’lerden öğrenmedi mi? Sözümüz sanadır Aydınlar. Fenerbahçe’nin büyüklüğünü anlayamayan, televizyonlarda Fenerbahçe başkanlığını parayla satın almaya kalkanların öyküleri, şanlı Fenerbahçe tarihinde yer alamaz.

  Devler Ligi hakkımızı gasp etmedin mi?
  O bahsettiğin sessiz çoğunluk var ya onları tanıyamamışsın. G.Saraylı işbirlikçilerinle yönetemediğin TFF’de, F.Bahçe’nin Devler Ligi hakkını oyunlarla gasp etmedin mi? Türkiye’de UEFA; UEFA’da F.Bahçe hakkında gerçek dışı beyanlarda bulunmadın mı? Her yanlış kararın sorumluluğunu başkalarına yükleyerek yönetemediğin süreçte acz içine düşmedin mi? Acılı günlerinde yanında olan dostlarına yaptığın gibi görevinden ayrılırken mesai arkadaşlarına ihanet edip gitmedin mi?

  F.BAHÇE’yi ele geçirmek, ‘F.Bahçe’yi kurtaran adam’ olmak için önce F.Bahçe’yi içinden kurtarılması gereken duruma sokmayı planlamadın mı? Bu davada yargılanan futbolcuların lisanslarını askıya aldırıp ‘Aziz Yıldırım ve F.Bahçe aleyhinde tanıklık yapmak’ kaydıyla lisanslarını serbest bırakacağını teklif ve vaad etmedin mi? Avukatınla Metris Cezaevi’ne haber yollayıp ‘Başkanım merak etmeyin, F.Bahçe küme düşürülmeyecek’ dedikten sonra avukatın ile benden gereken cevabı almadın mı?”

  Verdiğin paraları istedin
  SIRF zor günlerini atlatabilmen için sana yönetim yetkisi devredilen voleybol şubesini ilk 6 ayında kaosa sürükleyip, düzeltmem için bana gelmedin mi? Sezon başında verdiğin paraları geri almak için gün aşırı kulübü arayıp taciz etmedin mi? F.Bahçe Genel Kurulu’nun seçtiği F.Bahçe yönetim kurulunu hiçe sayarak, TFF başkanı sıfatıyla, teknik direktörümüze, puan silme kararını dikte ettirmeye çalışıp gereken cevabı almadın mı?
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Buyuk konusmamak lazım
   
 3. ot-gu Genel Sorumlu

  Mahkeme başladı sonucuna göre kim başkan olur kim olamaz hep birlikte yaşayıp göreceğiz.
   

Sayfayı Paylaş