Fenerbahçe'den 5 Önemli Karar

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Sarı lacivertli yönetim, dün kulüp binasında bir araya geldi. Cezaevindeki Başkan Yıldırım ve iki yöneticinin dışındaki bütün isimler oradaydı. Gözlerin çevrildiği bu toplantıdan çıkacak sonuç merakla beklenirken, yönetim içinde bulunulan soruşturma süreci, Federasyon’un aldığı güncel kararlar ve önümüzdeki dönemde ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan futbol takımlarının son durumları hakkında kararlar aldılar. İşte dünkü toplantıdan çıkan sonuçlar...

  1-Şampiyonlar Ligi’ne katılıyoruz
  Sarı lacivertli yönetim, Şampiyonlar Ligi’ne katılma konusunda TFF Başkanı’nın yaptığı, “Dileyen ve isteyen kendini suçsuz görüyorsa katılabilir” açıklamasından sonra, Şampiyonlar Ligi’ne katılma kararı aldılar. Böylece bu konudaki belirsizlik de ortadan kalkmış oldu.

  2-Kongre soruşturmaya bağlı
  Kasım ayına kadar şike soruşturmasından suçlu olunduğu yönünde bir karar çıkarsa, yönetim toplu halde istifa edecek. Bu durumda olağan üstü kongre yapılacak. Ancak net bir karar çıkmaz ya da, yargı süreci ile tutukluluk devam ederse her şey olduğu gibi mayıs ayına kadar devam edecek.

  3-Mali krizden çıkış çalışması
  Önümüzdeki hafta bir kez daha bir araya gelmeyi planlayan yönetim, kulübün mali durumunu masaya yatıracak. Bankalara olan kredi ve kredi faizleri, personel ve kira giderleri, stopaj ve çeşitli ödemeler ile birlikte, oyuncu transfer taksitleri de değerlendirilecek.

  4-Bir golcü takviyesi yapılacak
  Aykut Hoca’nın istediği hücuma yönelik bir oyuncu ile ilgili de karara varıldı. Mali tablo zorlanmadan sarı lacivertli takıma yarar sağlayacak ve Aykut Kocaman’ın da istediği bir oyuncu derhal transfer edilecek. Bu transferle ilgili çalışmalara hemen başlanılacak.

  5-Takıma güven telkin edilecek
  Tüm branşlarda çalışan personel ve sporculara güven aşılanacak. Yönetim kurulu içerisinden belirlenecek isimler, güven verme konusunda, “Bulunduğumuz ortamdan çıkacağız, meraklanmayın” diyerek kulübün işleyişinin aynen devam edeceğini bildirecekler.
   


Sayfayı Paylaş