Fenerbahçe Taraftarları İsyanda

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve ot-gu tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Fenerli Taraftarlardan Yönetime Büyük Tepki

  Sarıl Lacivertli 200 kişilik taraftar grubu, Fenerbahçe'nin UEFA'dan aldığı 2 artı 1 yıllık men cezasını ve Fenerbahçe yönetimini protesto etti. Taraftarlar Başkan Aziz Yıldırım'ı istifaya davet ederek, "İstifa Cas'mayın istifa edin" yazılı pankart açıp meşale yaktı.

  [​IMG]

  Akşam saatlerinde Şükrü Saraçoğlu Stadyumu önünde toplanan Genç Fenerbahçeliler Grubu (GFB), Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerini protesto etti.

  Fenerbahçeli bir grup taraftar, Başkan Aziz Yıldırım ve Yönetimini Şükrü Saracoğlu Stadı önünde toplanarak protesto etti. GFB taraftar grubu üyeleri, Fenerbahçe'nin bu duruma düşmesinde sorumlu tuttukları Aziz Yıldırım'ı istifaya davet etti.

  UEFA 'nın Fenerbahçe 'ye verdiği 2+1 yıllık men cezasını protesto eden yaklaşık 250 kişilik grup Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri aleyhinde sloganlar attı ve Yıldırım'ı istifaya davet etti.

  12 numara.org ise Fenerbahçe Yönetimi'nin yanında olacağını ve destek yürüyüşlerini 29 Haziran'da düzenleyeceklerini, ayrıntıları ise daha sonra açıklayacaklarını duyurdu.
   


Sayfayı Paylaş