Fenerbahçe, Davayı Geri Çekin

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Fenerbahçe Kulübü sıkıntılı günleri sorunsuz atlatmak için düğmeye bastı.Genel sekreter Vedat Olcay, mali kongre sonrası kurulun iptali için dava açan Aycan Kutlualp ve Aziz Yılmaz’dan davaları geri çekmelerini isteyecek.

  FENERBAHÇE’de olağanüstü günler devam ederken, Mali Genel Kurul sonrası kulüpte oluşan negatif havanın dağıtılması için camianın önde gelen isimleri çaba harcıyor. F.Bahçe Genel Sekreteri Vedat Olcay, eski yönetici Rahmi Eyüpoğlu’yla kulüpte özel bir görüşme yaptı.
  Olcay, Eyüpoğlu’na kulüpte birlik ve beraberliği sağlamanın önemli olduğunu söyleyerek Konuşan Fenerbahçe Platformu’nun Mali Genel Kurul sonrasında açılmış bir davası olup olmadığını sordu.
  Kulübü zor durumda bırakacak herhangi bir dava varsa geri çekilmesini isteyen Olcay, bu sıkıntılı günlerde tüm camianın kenetlenerek bir arada olması gerektiği konusunda camiada fikir birliği olması gerektiğini de vurguladı. Fenerbahçe’nin çok zor bir süreçten alnının akıyla çıkacağını söyleyen Vedat Olcay, bu nedenle kulübü zor durumda bırakacak her hareketin önüne geçilmesi gerektiğini belirtti.

  Dava açmışlardı
  Bu arada F.Bahçe Mali Genel Kongresi sonrası Hakan Bilal Kutlualp’in kardeşi Aycan Kutlualp ve Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı Aziz Yılmaz, Mali Genel Kurul’un iptali için dava açmıştı. Vedat Olcay, bu iki isimle de görüşerek kulübe açılmış olan davaların geri çekilmesini isteyecek. Kutlualp ve Yılmaz gibi daha önce aynı konudan dava açan F.Bahçe eski kongre üyesi Kerim Kerimoğlu’nun ise davasını geri çektiği öğrenildi.
   


Sayfayı Paylaş