Faturalı Vodem Kampanyası

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Eve, ofise bağlı kalmayın. Geniş düşünün. Vodafone 3G Vodem'le süper hızlı internet, 3G kapsama alanında dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde.
  Kim demiş 3G'nin nimetlerinden faydalanmak için cep telefonu şart diye?
  Vodafone ile geniş düşünün. Şimdi Vodem'lerle yani Vodafone Mobil Modem'lerle dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde bilgisayarınızla internete bağlanabilir, süper hızlı internetin keyfini özgürce yaşayabilirsiniz.

  Vodafone Aylık 1 GB veya 5 GB Vodemnet Paketlerinden herhangi birine 12, 18 veya 24 aylık taahhütte bulunan herkese, birbirinden şık Vodem'lerden biri hediye veya küçük bir ek ödemeyle!. Ayrıca, 18 veya 24 aylık taahütte bulunanlara, ilk 3 aylık fatura dönemi boyunca seçtikleri paket %50 indirimli!
  Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%5) dahildir.

  [​IMG]
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Aylık Vodemnet paketleri – 1 GB ve 5 GB Vodemnet paketler için geçerli olan tüm esaslar Vodem Kampanyası için de geçerli olup, cihaz kampanyası esasları ayrıca aşağıda belirtilmiştir:
  • Aylık Vodemnet paketleri – 1 GB ve 5 GB Vodemnet paketler için geçerli olan tüm esaslar Faturalı Vodem Kampanyası için de geçerli olup, cihaz kampanyası esasları ayrıca aşağıda belirtilmiştir:
  • Vodafone Süper Hızlı Mobil Internet hizmetinden faydalanmanız için 3G yazıp 3636'ya göndererek 3G aboneliğini başlatmış olmanız ve Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmanız gerekmektedir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  • İlgili kampanya hem bireysel hem kurumsal faturalı aboneliklere açıktır.
  • Aylık Vodemnet paketleri – 1 GB ve 5 GB Vodemnet paket kapsamında aylık verilen 1 GB'lık ve 5 GB'lık data kullanım miktarının aşılması durumunda aboneler her 10MB'lık kullanımları için 50 Kuruş ödeyeceklerdir. Belirtilen fiyatlara KDV(%18) ve ÖİV(%5) dahildir.
  • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
  • İlgili fatura dönemi içerisinde Aylık Vodemnet paketleri - 1 GB ve 5 GB Vodemnet paket dahilinde kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
  • Faturalı Vodem Kampanya portföyündeki cihazlar Vodafone SIM kartlarıyla sorunsuz çalışmaktadır. Diğer operatörlerin kartlarıyla kullanabilmek için manuel ayar yapılması gerekmektedir.
  • Çoklu Vodem cihazı tek başına çalışmayıp, kampanya portföyünde yer alan Vodem cihazlarıyla birlikte kullanılabilmektedir. İgili cihaz tarafından sunulabilecek maksimum data hızı, birlikte kullanıldığı Vodem cihazının hızına göre değişiklik gösterecektir.
  • Kampanya kapsamında yeni data paketi abonelerinin kampanyaya girişleri anlık; mevcut data paketi abonelerinin kampanyaya girişleri dönem sonu itibariyle olacaktır.
  • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
  • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
  • Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone Tip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, Vodafone " Aylık Vodemnet Paketleri – 1 GB/5 GB Vodemnet Paket " tarifesi dışında başka bir data tarifesine geçmesi, Vodafone " Aylık Vodemnet Paketleri – 1 GB/5 GB Vodemnet Paket" tarifesi ve GSM aboneliğine ilişkin faturalarını ödememesi ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.
  • Cezai şart: "(1 GB/5 GB Vodemnet Paket aylık sabit ücreti) x Kalan Ay Sayısı" olarak belirlenmiştir.
  • Kampanya kapsamında 18 ay veya 24 ay taahhütte bulunan abonelere ilk 3 fatura dönemleri süresince seçtikleri paketin aylık sabit ücreti üzerinden %50 indirim yapılacaktır; seçilen paketin aylık sabit ücretinin tamamı abonenin faturasına 4. faturası itibariyle yansıtılmaya başlanacaktır. Abonelerin ilk 3 aylık sürede kampanyadan çıkmaları halinde, cezai şartta herhangi bir değişiklik yapılmayacak olup, abonelerin indirimli kullanım hakları geçerliliğini kaybedecektir ve cezai şarta indirimli kullanımı haketmiş oldukları kalan ayların indirimli aylık sabit ücretleri dahil edilecektir.
  • Aboneler taahhüt süreleri boyunca bir kere üst pakete (1GB Vodemnet paketten 5 GB Vodemnet pakete) bir kere de kampanyaya ilk girişlerinde seçtikleri pakete geri dönme hakkına sahiptirler. Aboneler yeni seçtikleri paketi dönem sonu itibariyle kullanmaya başlayacak olup, yeni dönem itibariyle seçtikleri pakete göre ücretlendirileceklerdir.
  • Paket değiştiren aboneler üst/alt pakete geçtiklerinde yeni cihaz talebinde bulamazlar.
  • Paket değiştiren aboneler için cezai şart tutarı kampanyaya girişte seçmiş oldukları paketin aylık sabit ücreti üzerinden hesaplanacaktır.
  • Abone ilk fatura dönemi bitmeden paketini değiştiremez.
  • Abone paketini bir fatura dönemi içerisinde bir kere değiştirebilir.
  • Vodafone kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya stoklarla sınırlı olup 30 Eylül 2010 günü sona erecektir.
   

Sayfayı Paylaş