Faturalı Hatlar için Yurtdışı TekFiyat

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Türkiye'den yurtdışındaki cep ve sabit hatları sadece 43 kuruşa arayın!
  Türkiye'den yurtdışındaki cep ve sabit hatları aramanın dakikası sadece 43 Kuruş. Bu avantajdan faydalanmak için YURTDISI yazarak 6633'e gönderin.

  Ücretlendirme
  Yurtdışı indirimine abone olun, aylık 3,58 TL karşılığı yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatları dakikası 43KR'a arayın.

  Katılım Koşulları
  Yurtdışı indiriminden yararlanabilmek için YURTDISI yazarak 6633'e gönderin. Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, yurtdışı numaralarla indirimli konuşabileceksiniz.
  IPTAL yazın 6633'e gönderin.

  Detaylar
  • Yurtdışı indirim seçeneği bir tarife değildir. İndirimden faydalanmak için mevcut tarifenizi değiştirmeniz gerekmez. Tarifeniz ne olursa olsun, indirimden faydalanabilirsiniz. Yurtdışı indirimi tüm* yurtdışı cep ve sabit hatlara yapilan aramalarda geçerlidir. (*Somali, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Lihtenştayn, Küba, Ekvatoral Gine ve Cibuti'ye doğru yapılan aramalar kampanya kapsamı dışındadır.)
  • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  • Faturalı hat kullanıcıları, yurtdışı indiriminden onay mesajını takiben yararlanmaya başlayabilir ve 1 ay boyunca yurtdışındaki hatları dakikası 43 Kuruşa arayabilir.
  • Borçtan dolayı kapanan ve yasal takip süreci başlayan hatlar kampanya kapsamı dışında kalır. Bu halin düzelmesi durumunda dahi kampanyaya tekrar kayıt yaptırılmalıdır.
   


Sayfayı Paylaş