Farmville'de Otomatik Hasat Programı

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  FarmVille İçin Hasat Programı Yaptılar

  80 milyon kullancıya sahip olan FarmVille için Türk kullanıcılar özel bir program geliştridi. Bu basit yazılım, sizi toprak ağası yapabilir.

  Günümüz insanını doğayla barıştıran FarmVille yakınlarda açıklanan rakamlara göre 80 milyon oyuncuya ulaştı. Bu kadar kişiye, bir ada kiralayıp burada gerçekten çiftçilik yapın dersek kaç tanesi teklifi kabul eder bilinmez. Ancak bu online oyunun kullanıcıları, çiftliklerini genişletmek için her yolu deniyor.

  Otomatik hasat yapıyor

  Saat kurup, hasat yapan insanlara mutlaka yakın çevrenizde rastlamışsınızdır. Bir grup Türk yazılımcı ise bu uğraşı, daha da ileriye götürdü. Warcraft gibi online oyunlarda bulunan ve otomatik olarak karakterin tecrübe puanı toplamasına yarayan, programlar bu yazılımcıların elinde FarmVille'e u uyarlandı.

  Yayınladığımız videoda gördüğünüz gibi, programı açıp hasat etmek istediğiniz kare sayasını yazılım üzerinde işaretliyorsunuz.

  Bir iki basit ayardan sonra, program istediğiniz kadar kareyi otomatik olarak sizin yerinize hasat ediyor. Farmatik adlı programa BURADAN ulaşabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş