FarmVille Yenilikleri

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  FarmVille 2 Yenilikleri Hakkında

  Zynga’nın Facebook kullanıcılarını adeta bilgisayar başına kilitleyen ve haberlere bile konu olan oyunu FarmVille tekrar geri döndü. Dün itibariyle sunulan FarmVille 2 popüler çiftçilik oyununda yeni bir dönem başlatıyor.

  Yeni bir deneyim sunacağı belirtilen FarmVille 2’de daha zengin karakter çeşitliliği, yeni sosyal özellikler yer almakta. Tamamen 3 boyutlu hale getirilen oyunda artık ekinlerinizi sadece yetiştirip hasat etmeyecek, bunları hayvanlarınızı beslemede veya üretimde kullanabileceksiniz. Ayrıca bu ürünleri pazarda satma seçeneği de oyuna eklenmiş. Ek olarak hasat etme süreci daha basitleştirilmiş. Artık topluca belirli bir alanı seçebiliyor ve hasat işlemine başlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Tek tek tıklamak yerine bu yeni sistem gerçekten çok kullanışlı. Dekorasyonlarla etkileşimde oyun içinde bir yaşam için oyuncuları daha da kendine çekecektir.

  Zynga orijinal FarmVille’e de desteklerini sürdüreceklerini belirtiyor. Bu oyuna da yeni özellikler ve genişlemeler sunulmaya devam edilecek. FarmVille 2’ye buradan ulaşabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş