Farmville Otomatik Toplama

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Farmville Otomatik Toplama Programı

  Farmvile oyunu facebookta oynanan ve büyük bir ilgi gören oyun.Peki bu oyunda çok oynadıktan sonra teker teker hasatlarınızı ineklerinizi toplamaktan sıkıldınız mı? işte bu program tam sizlere göre.

  Farmville 22 x 22 ve 24 x 24 arazileri olanlar için büyük kolaylık getirecek olan program sizlerin tek tek tıklayıp işlem yaptığınızı bu program otomatik olarak sizin için hasatlarınızı topluyor, ekiyor vede tekrar ekiyor.

  Farmville hasat programı Nasıl Kullanılır?

  Hasat programını bilgisayarınıza kurduğunuzu varsayarak devam ediyorum, programı kurup açtıktan sonra tarla değerinizi giriyorsunuz programa ve farmville ekranını tam boyuta getiriyorsunuz, mouse'yi ( fareyi ) tarlanın sağ üst köşesine getiriyorsunuz ve R harfine basıyorsunuz, R harfine tıkladığınızda program otomatikman hasatı toplamaya başlayabilirsiniz, durdukmak için ise S harfine basıyorsunuz.

  Dikkat etmemiz gereken bazı unsurlar var. programı kullanırken tam ekranda yapmanız, çünkü tam ekranda yapmadığınızda program bilgisayarınızı da bir tarla olarak görecek ve önüne gelen her tarafa tıklayacaktır. İşiniz bittikten sonra mutlaka S harfine basınız yoksa daha öncede dediğimiz gibi bilgisayarı bir tarla olarak görür program ve önüne gelen her yere tıklar. Programı kullandıkça zamanla işleyişini daha iyi anlayacaksınız ve kullanmaktan zevk alacaksınız.
   


Sayfayı Paylaş