Facebooktan Sizi Silenleri Bulma

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook'tan beni kim sildi?

  Facebook'ta birinin siziarkadaşlistesinden çıkarmasını yani silmesini öğrenmenin kolay bir yolu yok. Bir de arkadaşlar sayıca fazlaysa kimin sildiğini öğrenmek zor oluyor. İki yöntem var,ya doğrudan listenizi kontrol edeceksiniz ya da birinden şüpheleniyorsanız arama yapacaksınız. Ancak UnfriendNotify ile bu durum basit hale geliyor.

  Unfriend Notify, Facebook'taherhangi bir arkadaşınız sizi sildiğinde uyarı veren, Chrome ve Firefox'ta çalışan ücretsiz bir eklenti. Eklenti yükledikten sonra arkadaşlar kısmında"Kayıp arkadaşlar" listesi yer alıyor.Bu liste kimlerin arkadaşlıktan çıkardığını ve kaç kişinin olduğunu gösteriyor.Eğer Chrome veya Firefox çalışırken biri sizi silerse, ekranın altında sizi sildiğine dair uyarı çıkıyor.Eklenti ücretsiz ve hiçbir kurulum gerektirmiyor. Anında çalışmaya başlıyor.Unfriend Notify yüklenmeden önce silen kişileri göstermiyor, yüklendikten sonra eğer biri silerse gösteriyor.

  EklentiyeFirefox için buradan, Chrome içinse buradan ulaşabilirsiniz. Eklentinin sitesinden de Firefox veya Chrome için seçerek Unfriend Notify'ye ulaşabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş