Facebook'ta Kendiliğinden Açılan Pencereleri Tamamen Kapatın

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 28 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Sinirlerinizi bozan facebook yeniliklerini kaldırabilirsiniz.
  Facebook, web sitesinde yaptığı güncellemeler ve yenilikler ile platformunu güncel tutmaya çalışıyor. Fakat son zamanlarda yapılan değişiklikler bazı kullanıcıların hoşuna gitmeyebiliyor. Eğer siz de bu kullanıcılardansanız ve Chrome kullanıyorsanız, bu araçlarla Ticker'ı kaldırabilir, Facebook başlığının her zaman sayfanın üstünde görünmesini iptal edebilirsiniz.

  Facebook News Ticker Remover

  Facebook'un sohbet penceresinin üzerinde gösterdiği "ticker", haber kaynağı gibi arkadaşlarınızın son hareketlerini ve üye olduğunuz sayfaları gösteriyor. Bu, faydalı bir özellik olsa da bazılarımızın hoşuna gitmeyebilir. Ticker'ı daha az görünür yapmak için bir seçenek mevcut, ancak Facebook News Ticker Remover ile onu tamamen kaldırabilirsiniz.

  Unannoying Facebook

  Mavi renkli Facebook çubuğunusayfanın neresine kaydırırsanız kaydırın üst bölümde görünmesi, mesajlarınıza, uyarılarınıza vs. hızla ulaşabilmek bakımından faydalı bir özellik. Ancak sayfayı kaydırdığınızda çubuğun üstte kalması sizi rahatsız ediyorsa, Unannoying Facebook ile bunu değiştirebilirsiniz.

  Eklentiyi yükledikten sonra Facebook üstbilgisi, artık her zaman sayfanın üst kısmında kalmayacak, sayfayla beraber kayacaktır.
   


Sayfayı Paylaş