Facebook Zaman Tüneliniz

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook Zaman tunelini sizler için inceledik pek iç açıcı görünmesede bu durum heran degişebilir. Zaman Tüneli ilk bakışta çok güzel görünüyor. Fakat biraz inceleyince herkese göre olmayabileceğini görmek mümkün. Neden mi?

  Her şeyden önce Zaman Tüneli fotoğraflarla dolu bir yapıya sahip. Profil resminin yanı sıra kapak resmi ve tünel boyunca pek çok fotoğraf yer alıyor. Her fotoğraf herkesin ilgisini çekmeyebileceği gibi bu özellik görsel olarak da herkese hitap etmeyebilir.

  Diğer bir konu Facebook kullanıcılarının çok da alışık olmadığı çift sütunlu yapı. Bu yapı nedeniyle sayfayı aşağı doğru kaydırdığınızda her iki sütunu birden takip etmeye çalışmak çok pratik görünmüyor. Diğer yandan kullanıcılar güzel bir zaman tüneli oluşturmak göründüğünden çok daha fazla zaman ve efor gerektiriyor. Daha Facebook'un bile var olmadığı zamanlaradönüp o zamana dair paylaşımlarını tek tek girmek, tüm içeriği oluşturmak pek kolay bir iş değil.

  Tabi ki bunlar Facebook Zaman Tüneli ile ilgili ilk izlenimler,kullandıkçave Facebook bazı değişiklikler yaptıkça durum değişebilir.
   


Sayfayı Paylaş