Facebook Yoville

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook Eski Adıyla Yoville Yeni Adıyla Yoworld

  YoVille (Eski adıyla Yoville ) , tarayıcı tabanlı bir sanal dünya Big Viking Games tarafından sahip olunan bir oyun. YoVille sadece Facebook çalınabilir. Oyun başlangıçta Tall Ağacı Games tarafından geliştirilen, YoVille tarafından satın alındı şimdi denilen Büyük Viking Oyunları Zynga 2008 Zynga oyunun tarihinin en büyük hareketi ne olabilir yol açtı erken 2014 yılında oyun durdurulan kendi planlarını dile getirdi. 24 Nisan 2014 tarihinde, her iki büyük Viking Oyunları, Inc ve Zynga YoVille satıldı ve YoVille için rebranded olduğunu açıkladı.

  oyun çalışır Freemium kullanıcılar "YoCash" gerçek dünya para ile ürün prim satın almak için izin, modelin. YoVille Zynga tarafından rahat / sosyal oyunların başarılı -Ville serisinin ilk oldu.

  YoVille izin veren Facebook üyeleri sanal bir kişi ve evleri oluşturmak için. Aynı zamanda oyuncu, mobilya ile daire ya da ev dekore Giyim Mağazasında kendi görünümünü değiştirmek için fabrikada çalışmasını sağlar , sanal sikke , dünyada insanlarla tanışmak, ve sanal dünyada yeni arkadaşlar. Oyun gerçek hayat parayı kullanarak 'YoCoins' ve 'YoCash' satın almanızı sağlar. 50 YoCash ortalama maliyeti 10,00 $ olduğunu. Oyuncular ayrıca Big Viking Oyunları bırakma temalar gibi ek evleri satın alabilirsiniz. Oyuncular Facebook ve halka açık yerlerde yoluyla arkadaşlarını ekleyerek arkadaş listesi özelliği diğer oyuncuların evlerini ziyaret edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş