Facebook yeni yıl mesajları

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Facebook için en yeni yeni yıl mesajları

  - Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun Mutlu ve sağlıklı yıllar!

  - Bir yıl daha geçti Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiçbirşeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

  - Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır.

  - Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar olsun!!!

  - Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz 2016 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

  - Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur 2016 paylaşımlarımızın yılı olsun Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin Mutlu yıllar.

  - Her yeni yıl başka bir güzel 2016 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsını diliyorum Yeni yılınız kutlu olsun.

  - Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun Mutlu Yıllar dilerim.

  - Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz hırsızlardan, kapkaççılarda, sizi üzecek olan herkesten ve herşeyde uzak bir 2016 yılı dilerim.

  - Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir yıl dilerim.

  - Yaşamınca güzel yıllar mutlu yarınlar dostça dostluklar hep senin olsun MUTLU YILLAR!

  - Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

  - Yeni Yıl; Türkiye için umutlu bereketli 2015 de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz Nice Yıllara.

  - Yine yeni bir yıl var kapımızda 2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

  - 2016 yılının sağlık mutluluk başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle Neşe dolu yıllar!
   


Sayfayı Paylaş