Facebook Sayfa Beğendirme

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook Ücretsiz Sayfa Beğendirme Sitesi

  Öncelikle sitemizin adı addmefast, sitenin dili İngilizce ancak İngilizce bilmenize gerek bile yok.Adamlar siteyi çok düzenli hazırlamışlar ve görsellerle desteklemişler.Benzer diğer sitelerde ki gibi karmaşa içinde olmayan bu sitedeücretsiz facebook sayfa beğendirmegibi birçok işlemi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.Şimdi size biraz sistem hakkında bilgi veriyim.
  • Addmefast sosyal ağlarda ki profil veya sayfalarınızı kolayca ve ücretsiz büyütmenizi sağlayan bir sitedir.
  • Addmefast'da siteye üye olan diğer kullanıcıların facebook sayfalarını beğenerek , twitter hesaplarını takip ederek , google +1 vererek , web sitelerini ziyaret ederek veya youtube videolarını izleyerek kredi kazanırsınız.
  • Yukarıda anlatıldığı gibi kazandığınız kredileri sizde facebook sayfalarınızı beğendirme, twitter takipçi sağlama, web sitenize ziyaretçi çekme vs. gibi işlemlerde kullanabilirsiniz.(Bu konumuzdaücretsiz facebook sayfa beğendirmeniz için yapmanız gerekenler anlatılacaktır.)
  • Kredileri istediğiniz işlemleri yaparak kazanabilirsiniz , Addmefast sizi hiçbir sayfayı beğendirmeye zorlamaz size seçme hakkı tanır , sizler ilgi alanlarınıza uygun sayfaları beğenerek de kredi kazanabilirsiniz.
  • Üstelik şimdi üye olana 100 kredi hediye!
  Hemen buraya tıklayarak üye olunuz.(Aşağıda resimlerle nasıl üye olabileceğiniz anlatılıyor.)

  Arkadaşlar sistemi kısaca anlatmak gerekirse siz öncelikle bu siteye üye oluyorsunuz , daha sonra siteye üye girişi yapıyorsunuz ve diğer kullanıcıların sayfalarını beğenmeye başlıyorsunuz bu sayede de kredi kazanıyorsunuz , yeterince kredi kazandıktan sonra kazandığınız kredileri kendi sayfalarınızı beğendirmek için kullanıyorsunuz.Aşağıda ki linklerden nasıl üye olabileceğinizi ve nasıl sayfalarınızı ücretsiz beğendirebileceğinizi resimli anlatımımız sayesinde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  Şimdi gelelim ücretsiz facebook sayfamızı nasıl beğendireceğimize. Aşağıda ki resimli anlatımımızı inceleyerek facebook sayfalarınızı nasıl büyültebileceğinizi görebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş