Facebook Komşu Çiftlik Hileleri

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve OrKuN tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  En Yeni Facebook Komşu Çiftlik Hileleri

  • Komşu çiftlik hileleri nasıl yapılır?

  Arkadaşlar size hiç bir yerde bulamayacagınız bi hile vericem bu hile ilk önce slots galaxy oyununa giriyorsunuz buna girdikten sonra komşu çiflik ligi acıyorsunuz ... iki oyunda açık olmasıda lazım ilk önce o oyunda lobby den bi oda secip girin ve orda çevirin cevirdikten sonra hemen komşu çiflikte 20 bahiste 9 hatlarda cevirin ve hemen slots galaxy e girin bekleyin ve komşu çiflige yeniden girin bu hile yüzde 80 işe yarıyor.

  • Komşu hızlı level atlama hilesi

  Komşu çiftlik oyununda Markete Giriyorsunuz Ve Ne Kadar Alanınız Varsa O Kadar Turp Alıp Ekiyorsunuz. Daha Sonra Ekstralara Girip Zayıf Gübre Alıyorsunuz Kaç Tane Turp Aldıysanız Ve Daha Sonra Tohumlar Ve Gübrelere Girip Zayıf Gübreleri Alıp Turpların Üstüne Tıklıyorsunz Ve Turplar Hemen Oluyor.

  İşte Bu Şekilde Hızlıca Level Atlıyorsunuz Turplardan Kar Sağlamıyorsunuz fakat Çok ta büyük para gitmiyor satınca hemen hemen aradaki fark kapanıyor. Ayrıca Marketteki Bazı Pahalı Tohumları da Tohumlar Ve Gübreler Kısmına Geliyor. Zaten Level Atlayınca İyi Para Veriyor ve O Para Açığı Kapanır.
   


Sayfayı Paylaş