Facebook Kapak Ekleme

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Kapak fotoğrafımı nasıl ekler veya değiştiririm?

  Kapak fotoğrafı, profilinizin en üstünde, profil resminizin hemen üzerinde yer alan büyük fotoğraftır. Profil resminiz gibi kapak fotoğrafları daherkese açıktır, yani profilinizi ziyaret eden herkes bu fotoğrafı görebilir.

  Kapak fotoğrafınızı eklemek veya değiştirmek için:

  1- Profilinize gidin.
  2- Kapak Ekle'ye () tıklayın veya fareyi mevcut kapak fotoğrafınızın üstüne getiripKapağı Değiştir'e tıklayın.
  3- Yeni bir fotoğraf mı yüklemek istediğinizi, yoksa mevcut fotoğraf albümlerinizden bir fotoğraf seçmek mi istediğinizi seçin.
  4- Bir fotoğraf seçtikten sonra, resme tıklayıp yukarı veya aşağı sürükleyerek fotoğrafı yeniden konumlandırabilirsiniz.
  5- Kaydet'e tıklayın.

  İnsanların profilinizi ziyaret ettiğinde benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir kapak görmekten daha fazla keyif aldıklarını fark ettik. Böylece hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olabiliyorlar. Kapak spam, sahte profil ve Facebook deneyiminize zarar veren diğer içerikleri engellemeye de yardımcı olmaktadır. Kapak fotoğrafınızın benzersiz olmasını sağlamanın kolay bir yolu evlilik töreni, plajda geçirilen bir gün veya doğum günü partisi gibi yaşamınızdan size özel bir fotoğraf seçmektir. Bir dava veya kuruluş için dayanışma göstermek veya destek vermek amacıyla bir fotoğraf kullanmak istiyorsanız, bununla ilgili bir durum güncellemesi veya fotoğraf paylaşabilirsiniz.

  Not: Kapak fotoğrafınız en az 720 piksel genişliğindeolmalıdır.
   


Sayfayı Paylaş