Facebook Hileleri Facebook Özellikleri

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook Hileleri Facebook Özellikleri

  Facebook'ta görünenin aksine çok daha fazla uygulama var.

  1) Firefox’da Kenar Çubuğunda Facebook Sohbet Yeri Göstermek

  Herhangi bir sayfayı yer imlerinize ekleyin (CTRL+D) Daha sonra eklediğiniz yer imine sağYer İmlerinden Bu sayfaya tıklayıp özellikler diyin.

  facebook.com/presence/popout.php

  yazın sonra "yer imini kenar çubuğunda aç" bölümünü akfif hale getirin ve değişiklikleri kayıt edin. Artık Yerimine tıkladığınızda solda sohbet pencereniz açılacaktır.

  2) Facebook Fotoğraf Albümünü Kaydetme

  FacePAD: Facebook Fotoğraf Albümü Downloader Bu eklenti sayesinde tek tıkla istediğiniz arkadışınızın albümlerini toplu hale kaydedebilirsiniz.

  3) X-Friends ile kimseye belli etmeden arkadaşınızı silebilir veya engelliyebilirsiniz. İsterseniz onun yaptıklarını görmeye devam bile edebilirsiniz.

  4) Profil Sayfandaki Arkadaş Resimlerini Kendin Seç

  Çok az bilinen bir özelliktir. Profil sayfanızda istediğiniz arkadaşlarınızı gösterin. Yapılışı: Arkadaşlar bloğundaki Kalem ikonuna tıklıyoruz ve "Şu arkadaşlarımı her zaman göster:" kutusuna profilimizde göstermek istediğimiz kişileri seçiyoruz.

  5) Facebook Reklamlarını Temizleyin
  Facebookta rahatsızlık veren reklamlardan kurtulmaya ne dersiniz. Facebook: Cleaner sayesinde Facebook'u reklamlardan arındırabilirsiniz.

  6) Facebook Çevrimdışı Gözükmek

  Çevrimiçi olduğunu kimlerin görebileceğini belirlemek için Arkadaş Listeleri oluşturun. Sağ alt köşeden sohbet pencerinizi açın ve Arkadaş listelerine tıklayın ve çevrimiçi gözükmek istediklerinizi yazın.

  7) Facebook Üzerinden Kolayca Bilgi Yarışması Oluştur

  LOLapps sayesinde çok kısa sürede yarışmalar hazırlayabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş