Facebook Hesap Kilidi Nasıl Açılır

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve OrKuN tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Facebook hesabınız kilitlendi ve ne yapacağınızı şaşırdıysanız yazımızı okumaya devan edin;

  İlk olarak panik yapmanıza gerek yok aşağıdaki basit adımları uygulayın arkadaşlar. Şifremi unuttum bağlantısına tıklayın. Daha sonra Açılan sayfadan yeni ifrenizin mail adresine gelmesi için gerekli alana mail adresinizi girin ve onaylayın.

  Mail adresinize iki adet mail gelecek biri yeni şifreniz, diğeri ise hesabınızın sizin dışında kontrol edilmesine karşı uyarı ve kurtarma maili siz kurtarma mailindeki bağlatıya tıklayacaksınız.

  Şimdi tüm hesap bilgilerinizi gördüğünüz ve onayladığınız facebook sayfasındasınız. Bu sayfada iken doğum tarihi,ilişkili hesaplar bölümünde verdiğiniz bilgileri görüyorsunuz hepsini onaylayın ve hesabınızda oturum açın. Son bir işimiz kaldı hesabınızda oturum açtınız ve hala hesabınız kilitli önünüze bir doğrulama kodu çıkacak onu gerekli yere girin ve bir sonraki adımda doğum tarihinizi girmeniz istenecek onu da girdikten sonra bulunduğunuz ili onaylayın işte hesabınız açıldı hepsi bu kadar arkadaşlar iyi günlerde kullanın Facebook sayfanız açılmış durumda.
   


Sayfayı Paylaş