Facebook Grup Sayfası

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook Grup - Hayran Sayfası Açmak

  Sayfalar gerçek kuruluşların, işletmelerin, ünlülerin ve markaların kendilerini beğenen kişilerle genel bir iletişim kurmalarına olanak tanır. Sayfalar sadece resmi temsilciler tarafından oluşturulup yönetilebilir.

  Gruplar bir grup insanın ortak ilgi alanları hakkında iletişim kurmaları için kapalı bir alan sağlar. Gruplar herkes tarafından kurulabilir.

  Facebook sayfalarında paylaşım yaptığınızda kişilerin bildirimlerinde görünür ancak gruplarda kişi grup sayfanıza girerse paylaşım ya da etkileşimi görebilir yani Facebook sayfalarında yapılan etkileşimler ve paylaşımlar üyelerin anasayfasında görüntülenir ancak gruplarda bu söz konusu değildir.

  Facebook sayfanız varsa hayran/beğenen kişilere toplu mesaj atmak için güncelleme bildirimi gönderebilirsiniz. Toplu mesaj gönderemezsiniz. Facebook gruplarda ise toplu mesaj gönderebilirsiniz, ancak üye sayısı 500’ün üzerinde olması durumunda çeşitli kısıtlamalar mevcuttur. Sayfalarda beğen sekmesi olduğu için daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

  Aynı zamanda sayfa ikonunuzu sitelerinize eklemeniz ve beğen sayısının yüksek olması günümüz kullanıcıları için bir güven unsurudur.

  Facebook grup ismi değiştirilebilir ancak sayfa ismi değiştirilemez.
   


Sayfayı Paylaş