Facebook FrontierVille

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  FrontierVille nasıl oynanır?

  Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook'ta her geçen gün yeni oyunlar sunulmaktadır. Bu oyunlar sayesinde kullanıcılar gerek vakit geçirme gerekse arkadaşlarıyla bir şeyler paylaşmaktadırlar. Frontierville oyunu, herkesin yakından bildiği Farmville oyununun daha geniş detaylara sahip versiyonu.

  Frontierville oyununa başladığınızda size verilen arazide bulunan ağaçlar, otlar, kaktüsler vb. şeyleri temizleyip kendinize yaşam alanı açıyorsunuz. Bu alana binalarınızı inşa edebilir, hayvan yetiştirebilir ya da tarım yapabilirsiniz. Oyunu diğer çiftlik oyunlarından ayıran en büyük özelliği bulunduğunuz seviye göre size çeşitli görevler veriyor olması. Bu görevleri tamamladıkça size experience point (xp), para ya da çeşitli ödüller vermektedir.

  Oyunun diğer bir özelliği yaptığınız işlerden düşen eşyalarla bir koleksiyon oluşturmanız ve bu koleksiyon karşılığında çeşitli ödüllere hak kazanmanız.

  Oyun henüz gelişme aşamasında olmasına rağmen kullanıcılara sunduğu zengin detaylar sayesinde Facebook üzerinden oynanan en popüler oyunlardan biri olacak gibi görünüyor.
   


Sayfayı Paylaş