Facebook Da Grup Ayarları

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook Da Grup Ayarları Nasıl Düzenlenir

  1) Bir grup için bildirim ayarlarımı nasıl düzenlerim?

  Bir grupla ilgili bildirim ayarlarınızı değiştirmek için, gruba gidin ve grup kapak fotoğrafının sağ üst köşesindekiBildirimler'e tıklayın. BildirimleriTüm Gönderiler,Öne ÇıkanlarveyaArkadaşlarının Gönderileriiçin açabilir veyaKapalıkonuma getirebilirsiniz.

  Not: Grubunuzun üye sayısı 250 veya daha fazla kişiye ulaştığında, bildirim ayarları varsayılan olarakÖne Çıkanlarolarak ayarlanır. Grubun üyeleri kendi bildirim ayarlarını değiştirebilirler.

  2) Bir grupta belirli bir gönderiyi veya mesajı kimlerin gördüğünü nasıl bilebilirim?


  250'den daha az üyesi olan gruplardaki Facebook mesajları ve gönderileri grup üyeleri tarafından görüldükten sonra "görüldü" olarak işaretlenir. Grubunuzun üye sayısı 250 veya daha fazla kişiye ulaştığında, mesajları ve gönderileri kimlerin gördüğünü göremezsiniz.

  Her gönderinin altındaki onay işareti ([​IMG]) gönderiyi grup üyelerinden kaçının gördüğünü gösterir. Bu sayede gruptaki hareketlerden haberdar kalırsınız.

  [​IMG]

  Kimlerin gördüğünü anlamak için [​IMG] simgesinin üzerine gelin. Grup gönderisini görebilen herkes[​IMG]simgesini görecektir.

  İnsanların bir grup gönderisini veya mesajı görmelerinin, dikkatlice okuma fırsatını buldukları anlamına gelmediğini unutmayın.
   


Sayfayı Paylaş