Facebook Brain Buddies

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook Brain Buddies Oyunu

  Brain Buddies adındaki bu uygulama ile keyifli dakikalar geçiriyorsunuz. Arkadaşlarınızın skorunu görebiliyor, onları geçmek için ayrı bir hırs peşine düşünüyorsunuz. Geçemediğiniz arkadaşlarınıza oyun üzerinden geçeceğinize dair mesajlar gönderebiliyorsunuz, geçtiklerinize ise aşağılayıcı mesajlar gönderebiliyorsunuz. Brain Buddies bir zeka oyunu. 4 farklı kategorideki 3 farklı oyun ile beyninizin Mantık, Görsel, Hesaplama, Hafıza alanlarındaki başarısını görebiliyorsunuz.

  Tekrar tekrar oynanabilen bu oyun ne kadar tekrar edilse de sonuçta uçuk farklar olmuyor.Flash bir uygulama olmasına karşın herşey düşünülmüş ve sorular, karşılaştığınız durumlar sürekli sizi zorlayıcı nitelikte. Brain Buddies tüm dünya tarafından oynandığı için dünya sıralamanızı da görebiliyorsunuz.

  Oyunda 4 kategorideki başarınıza göre farklı ödüller kazanıyorsunuz. Toplamda 14 ödül var. Ödüller sizin başarılı olduğunuz bölümlerden geliyor ve farklı oyunlar ortaya çıkıyor. Oyun onlara mini oyun diyor ama en çok zorlayanlar onlar.
   


Sayfayı Paylaş