Facebook Beğen Butonu Sorunu

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook Beğen Butonu Sorunları Hakkında

  Facebook ekibi bugünlerde sorunlarla uğraşmaktan dinlenmeye bir türlü vakit bulamıyor. Sosyal Ağ platformlarının büyük devini son zamanlarda epey uğraştıran gizlilik ilkeleri ile ilgili değişiklikler ve yenilikler geride kalmış gibi gözükse de, bu kez Facebook’un Beğen butonu webmasterların canını sıkmaya başladı.

  Mashable’daki yazıda webmasterlara sitelerinde Facebook entegrasyonu ile ilgili sıkıntı yaşayıp yaşamadıkları soruluyor. Facebook Beğen butonu entegrasyonu yapılmış yazılardaki Beğen bağlantısına tıkladığınızda “The page cannot be reached” (sayfaya erişim hatası) uyarısı ile karşılaşıyorsunuz.

  Facebook’a konu ile ilgili bir hata raporu ulaşmış durumda ve Facebook çalışanları sorunu gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.

  Hata büyüklüğüne ve ziyaretçi kitlesine bakılmaksızın hemen hemen her sitede rastgele zamanlarda görünüyor ve webmasterları oldukça üzüyor.

  Peki Webmasterlar Facebook Beğen Butonuna Neden İhtiyaç Duyuyor?

  Facebook beğen butonunu siteleri ve blogları ile entegre eden webmasterlar geri dönüşümü daha fazla ziyaretçi ve izlenebilirlik olarak alıyor. Eğer hala websitenize ya da bloğunuza Facebook Beğen butonunu entegre etmediyseniz, bu sorun giderildikten sonra entegrasyonu yapmanızı öneriyoruz.
   


Sayfayı Paylaş