Facebook Balık Oyunu

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Facebook Balık Oyunu Fishville

  Zynga firmasının yapmış olduğu bir başka güzel facebook oyunun adı ise “Fishville”. Bu oyun tamamen farmvilleden esinlenerek yapılmış olup oyunun oynanma şekli farmville ile birebir aynıdır. Farmville oyununda bir tarlayı ekip,ürünleri yetiştirdikten sonra satarak para kazanırken, Fishville oyununda ise, akvaryumunuzdaki balıkları besliyor, onları büyütüyor ve satarak para kazanıyorsunuz. Gördüğünüz üzere mantık tamamen aynı. Bu yüzden eğer farmville oyunu oynuyor ve seviyor iseniz, Fishville oyununu da beğeneceğinizi tahmin ediyoruz.

  Fishville oyununu oynarken ilk seviyelerdeyken mutlaka “FAST” yazan balıkları alın, onları kısa sürede büyütüp sattıktan sonra hızlı bir şekilde para kazanmaya çalışın. Farmville oyununda nasıl hasatı zamanında almaz iseniz çürüyorsa, Fishville oyununda da balıklarınızın ölmemesine dikkat etmelisiniz. Büyüyen balıkları tutmak içinse, sağ en altta olan “kepçe” resmine tıklayarak yakalayabilir ve satabilirsiniz. Store yazan market kısmından ise çeşitli balık ve dekor eşyası almanız mümkün.Eğer balıklarınız acıkmış ve onları beslemeniz gerekiyorsa food yazan yeme tıkladığınız zaman balıklarınızı besleyebilirsiniz.

  Fishville oynarken maalesef farmville kadar zengin bir hile çeşidi yok. Bu yüzden belli bir süre sıkılmanız olasıdır. Fakat yine de size hile olarak tabir etmesekte, oyundan kaynaklanan küçük bir açıktan nasıl yararlanabileceğinizi anlatalım. Firefoxta olan bu açık sayesinde, akvaryumun taban kısmına tıklayarak +10’ar şeklinde altınları çıkarmanız mümkün oluyor. Bu gizli açığı ne zaman kapatırlar bilemiyoruz.
   


Sayfayı Paylaş