Faça Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

  Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

  Aşkına döksem gözyaşlarımı elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem bir gün gelecek sevecek misin?

  Bağlantılarımı Sonunda yaşamaya Hakkım Yok Anladım her Soluklandığımda.

  Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

  Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

  Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

  Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çosturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin,yarın ellere.

  Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

  Biz ağır abi olduk alemde ders verdik bütün gençlere,sevgiyi aldık kalbimizden cüzdanımıza koyduk.Tesbihle aşk yaşadık,gecelere atladık

  Bizler;Siz dışarı çıkarken annelerinizin uyardığı o kötü çocuklarız..

  Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

  Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

  Delikanlı adam ana babasına ekstradan hürmet eder.

  Delikanlı adam ayağını yorganına göre uzatmaz. Uygun yorganı yoksa yorgansız yatar.

  Der Delikanlı Benim Gibi Sevemez her Sevende Benim Gibi Delikanlı Olamaz Gülüm…

  Doğruluk sonsuzluğun güneşidir.Nasıl olsa doğar..

  Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

  Efendiliğimizden hiç bir şey kaybetmesekte aşk yolunda ihanete uğramaya mahkumuzz!!

  Geceleri Gözlerim Dumanlı gezerim, kalbimde Aşk yarası ile şarkılar söylerim Adına Güzelim Ben Sevmişim Birkere geri Dönüşüm yoktur Bende.

  Gül Dikensiz, Silah Mermisiz, Aşk Sevgisiz, Bende Sensiz Olamam Gülüm…

  Güneşin rengine benzemez gecenin rengi.Üşütür ayaz,korkutur karanlık..Bugün bir gariplik,bir hüzünlük var yüreğimde.Ya biz fazlayız bu şehirde ya da bir dost eksik..

  Hafif laflar sevmez prensiplerim, kimseye bükülmez demir gibi bileğim bir seni sevdim bir senin için prensiplerime aşkını ekledim gülüm.

  Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

  Hayatın Yükü Binmiş omuzlarıma, Derdi Çekerim yaşıyorum her Soluğumda hayat Kesmiş

  Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır.

  İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

  Korkaklar hiçbir zaman zafer anıtları dikmemişlerdir…

  Kurşun Acıtmaz Canımı Sevgilim Sözlerin yeter beni Vurmaya Kimse Bükmedi Bileğimi Sadece Sen bükdün Bakışlarınla Ne bilek Kaldı Nede Yürek kaldı..

  Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

  Nekadar Sevmişim Seni Zalim, Ellerinin Sıcaklığıyla Yaşarken Soğuk odamda ihanetinle öldürdün beni tek Başıma Mutlu ol Zalim ben Artık Bu oyunda Bittim.

  Özledim Seni Özledim Seni Sevmeyi Ve özledim Yaşadığım Anlarda Seni Seviyorum Demeyi, Şimdi öLüme
  Bir Adım kala Sesleniyorum Sana Ağır Sevdalarımın Gülüsün Seviyorum Seni.

  Reislerle kurduk mekanı,dayılarla harcadık bu yolları.Serserilerle aleme daldık,delikanlılarla şekil yaptık.Bizler ağır abileriz,herkesi severiz..

  Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

  Sana ne demeliyim bilmiyorum.Güneşim desem güneş batıyor,hayatım desem hayat kısa,gülüm desem o da soluyor,sana canım demeliyim.Çünkü bu can seninle yaşıyor..

  Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

  Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

  Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

  Senin nazın benim aragazım

  Serseri gönlüm Seni Sevdi Seni beğendi, Senden başkası Olmaz Hayatımda Kalıcı Ebedi Ama Yanlışın OLmasın Çizerim Seni..

  Sevilmekmi? Hiç tatmadım..Ya gülmek? Çoktan unuttum.. Yaşamakmı ? Boşverr!! Aşk ne mi? Büyük bir yalan! Mutsuzlukmu? İşte o benim dünyam..!!

  Sevİyorum Diyen Diller Yalanmis Unuturum Dİyerek UnutulmuyormuŞ O GÜzel İsmİnİn Yerİne İhanet Ve Allahsiz Yaziyor GÜlÜm AllahsizJiLeT SöZLeRJiLeT SöZLeRJiLeT SöZLeRJiLeT SöZLeR

  Tutamayacağım sözler vermem.Basit kişilerle mevzu yapmam.Bazı şeyleri asla affetmem.Ağır geliyorsa bu sözler firar serbest,üstelemem..

  Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

  Vicdanla birlikte şerefte ararım sevdiklerimde.Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim.Zaman gelir şerefsizleride severim..!!

  Yağmuru kıskandım sana dokundu diye.Rüzgara kızdım kokunu çaldı diye.Kaderime küstüm bana imkansızsın diye.Bir tek geceleri sevdim..Seni rüyalarıma yolladı diye..

  Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

  Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

  Yok bu aşkın dermanı,her sözüm manalı.Deli gibi sever bu delikanlı,sen istemesende bu can sana sevdalı..
   


Sayfayı Paylaş