Eyüp Lojistik tercihini Mercedesten yana kullandı

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Türkiye’nin lojistik sektöründeki en büyük firması olan Eyüp Lojistik Uluslararası Kara ve Deniz Nakliyatı Ticaret A.Ş, filosuna Mercedes’in Aksaray fabrikasında ürettiği Axor 1840 LS Euro 5 uyumlu çekiciyi ilave ederek güçlendirdi.
  125 bininci çekicisini üreterek büyük bir başarıya imza atan Mercedes-Benz Türk, tarihinin en büyük filo satışını yaparakbu başarısını Eyüp Lojistik’e tek seferde 100 adet araç teslim ederek perçinledi.

  Teslim töreninde konuşan Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, “ Daha önce aldığımız Mercedes-Benz çekicilerden memnun kaldık ve bu nedenle filomuzu 100 yeni Mercedes-Benz çekici ile güçlendirdik. Mercedes-Benz çekicileri, bu araçların düşük yakıt tüketimi, düşük bakım - işletme masrafları ve arıza oranı, ağır yol koşullarına dayanıklılığı, yaygın servis ağı ve yüksek ikinci el değeri nedeniyle tercih ettik” dedi.
  Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, bu şirket tarihinin tek defada en geniş kapsamlı teslimatının Aksaray Fabrikasında üretilen125 bininci aracı da kapsamasının Eyüp Lojistik ile süren işbirliğine özel bir anlam kattığını vurguladı.
  Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır ise Mercedes-Benz Türk’ün kamyondaki yıllardan beri sürmekte olduğu tartışmasız liderliğinin bu satışla daha da güçlendiğini , Euro 4 ve 5 normunda üretilen Mercedes-Benz kamyonların nakliye sektörün-deki büyük filoların tercihi olmaya devam ettiğini belirtti.
  10.08.2010, Salı
   


Sayfayı Paylaş