Eylülde Picasso Alana ESP, Cam Tavan ve Alüminyum Jant Hediye

Konusu 'Citroen' forumundadır ve OrKuN tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Fransız otomobil markası Citroën, Eylül ayı boyunca hem binek modellerinde hem de hafif ticari araçlarında avantajlı fiyatlar sunuyor. Kampanya kapsamında C3 Picasso satın alırken ESP, Cam Tavan ve Alüminyum Jant donanımları ek olarak istendiğinde ortaya çıkan 3 bin TL’lik fark Eylül ayına özel olarak alınmıyor. Ticari araçlarda ise Nemo Combi'deki fiyat avantajı 4 bin TL'yi buluyor.

  [​IMG]

  Dinamik ve yenilikçi otomobilleri ile Türkiye pazarında Bayraktar güvencesiyle satışa sunulan Citroën; Eylül ayı için hazırladığı kampanya ile tüketicilere büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. Tasarımının yanı sıra, konfor ve yenilikçi teknolojisiyle de ön plana çıkan Citroën’in; C1, C3, C4, C4 Picasso ve C5 modelleri ile ticari Nemo, Nemo Combi ve Berlingo Panelvan’lar büyük indirim avantajıyla Citroën bayilerinde sahiplerini bekliyor.​

  Citroën’in sunduğu Eylül kampanya avantajları ve ÖTV indirimi ile tüketiciler; C1’e 2 bin 494 TL, C3’e 2 bin 956 TL, C4’e 4 bin 471 TL’ye, C4 Picasso'ya 5 bin 286 TL, C5'e 5 bin 258 TL fiyat avantajı ile sahip olabilecekler. Ticari araçlarda ise Nemo Combi'deki fiyat avantajı 3 bin 920 TL'yi buluyor. Citroën, otomobil almayı düşünenlere fiyat avantajının yanı sıra farklı bir imkan daha sunuyor. Normal şartlarda C3 Picasso SX alırken ESP, cam tavan ve alüminyum jant donanımları talep edildiğinde ortaya çıkan 3 bin TL’lik fark Eylül ayına özel olarak alınmıyor. Böylece C3 Picasso SX’e ESP, cam tavan ve alüminyum jant donanımları da dahil olacak şekilde 3 bin TL’lik avantajla sahip olunabiliyor.
  03.09.2009, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş