Eyfele Citroen damgası

Konusu 'Citroen' forumundadır ve OrKuN tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Eyfel'e Citroen damgası
  90'ncı yılını kutlayan Fransız otomotiv şirketi Citroen, 120'nci yaşını kutlayacak olan Eyfel kulesi ile güçlerini birleştirdi.

  22 Ekim 2009 tarihinden itibaren üç ay boyunca her akşam onikişer dakikalık ışık gösterisi sunacak olan Eyfel Kulesi’nin bu gösterisi, Citroen’in “Creative Technologie” sloganına uygun olarak Paris’in değişik noktalarına yerleştirilen yeni C3 visiodrive araçlar sayesinde citroën.fr web sitesi üzerinden dünyanın her yerinden izlenebilecek. Citroen'in ismi kulenin üzerinde 1925 ila 1934 yılları arasında yaklaşık 10 yıl kadar ışıldamıştı.

  10 C3'LE CANLI YAYIN
  Işıklandırılarak Paris’in sembolik yerlerinde Eyfel Kulesi’ne yöneltilmiş şekilde sergilenecek olan on adet Yeni C3’e, gösterinin internette naklen yayınlanmasını sağlayacak olan bir kamera yerleştirilecek. Şov, dünyanın her yanına canlı olarak Citroën’in web sitesi citroën.com, citroën.fr ve YouTube - Broadcast Yourself. üzerinden yayınlanacak. Youtube bu sıra dışı şova özel olarak yayın formatını değiştirerek, yatay sayfa yapısını dikeye çevirecek.

  FARKLI GÖRÜŞ AÇILARI
  İnternet kullanıcıları şovu izlemek için 10 farklı görüş açısından birini seçerek, şovu yeni C3’ten, zenith ön camdan oniki dakika süresince canlı olarak izleyebilecek. Gösterinin ve yeni C3’ün dikey görüntüsünün sağlanması için çözünürlük 9/16 formatında sunulacak.

  [​IMG]
  19.10.2009, Pazartesi
   


Sayfayı Paylaş