Ey DSL 3 ne kadar güvenli

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 4 Aralık 2009 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Ey DSL 3 ne kadar güvenli
  arkadaşlar ey dsl 3 kulanıyım diye aklımdan geçiriyorum ama ne kadar güvenli onu sorucaktım bi yardımcı olursanız iyi olur
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  [​IMG]

  TANITIM / INTRODUCTION

  Limitli ADSL kullanıcıları için harika bir kota bilgilendirme programı. Sıradışı bir görünüm, kolay kullanım, mükemmel hız, fatura hesaplama, geçmiş dönem transfer bilgileriniz. Tüm bunlara kolayca ve üstelik güvenlik kodu girmenize gerek kalmadan erişebileceksiniz. Program sayesinde kullanım bilgilerinizin tüm ayrıntılarına, aylara göre dağılımına, ayrıntılı olarak aylara göre kullanım grafik bilgilerine, geçmiş dönem fatura bilgilerinize ve güncel fatura bilgilerinize kolayca ve anında ulaşabileceksiniz. Program size güncel kota kullanımınızı, kalan kota kullanım hakkınızı hem grafik olarak raporlayabilir, hemde aylara göre dağılımını kolayca ve anında önünüze getirebilir.
  Programı diğer benzerlerinden ayıran birçok özelliği var bunların başında Türkçe ve ücretsiz olması geliyor. Ayrıca güvenlik kodu girmenize gerek kalmadan kota bilgilerinize erişim sağlayabilmeniz de programı vazgeçilmez kılan özellikler arasında.

  sınırlı adsl kullanıcıları için faydalı bi program
   

Sayfayı Paylaş