Evturkcell Nedir

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve GamZe tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Turkcell Evturkcell Kampanyası

  EvTurkcell KARMA Paket Kampanyası; ayda 19,90 TL'ye hem ev alanından yurt içi sabit hatları hem de ev alanından bağımsız, diğer yerden tüm Turkcell'lileri 400dk aramak isteyen bireysel ön ödemeli abonelere yönelik bir kampanyadır. KARMA400 yazıp 2222'ye göndererek kayıt olabilirsiniz. İsterseniz 8008'i ücretsiz olarak arayıp seçeceğiniz pakete abonelik yaptırabilirsiniz. Paket her ay otomatik olarak yenilenecektir.

  Kalan dakika/SMS’lerimi nasıl öğrenebilirim?

  KALAN yazıp 2222'ye göndererek ya da *123*237# yazıp evet tuşuna basarak kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Kalan konuşma sürenize, son 6 saatlik kullanımlarınız dahil değildir. Ev alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

  Ev alanı olarak belirlediğim yeri istediğim zaman değiştirebilir miyim?

  Ev alanı olarak belirlediğiniz bölgeyi 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008'i aradığınızda sistem buna izin vermez. Örneğin; ev alanınızı değiştirdiğinizde, yeni ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla indirimli konuşmak için tekrar 8008'i aramanız yeterli. Yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi indirimli alan olarak tanımlayabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş