Eurodecor'dan fonksiyonel mutfaklar

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Eurodecor'dan fonksiyonel mutfaklar


  [​IMG]


  Eurodecor, yaşadığınız alanlar için ihtiyaç duyduğunuz estetik ve fonksiyonellik açısından güçlü tasarlanmış mutfaklar üretiyor. Janus C de düz hatları ve fonksiyonel stili ile kalıcı bir tasarım oluşturuyor.

  Modern çizgisi, ince alüminyum çerçeve içinde temperli cam kapaklarla tamamlanan Janus C, sizi şık ve ışıltılı bir mutfağa davet ediyor. Kırılma ve darbe emniyetli olan temperli cam, aynı zamanda zarif, temizlenmesi kolay ve hijyenik bir malzeme. Paslanmaz çelik yan paneller ise doğru malzemelerin doğallıkla birbirini bulduğu konseptin vurgulayıcı diğer detayı.

  Pişirme fonksiyonunu barındıran yarımada ünitesiyle dikkat çeken model, sekiz ayrı renk seçeneği sunuyor. Şık ve modern bir hava yaratarak iki yönlü dolap yerleşimi ile mutfaktaki depolama ihtiyacını maksimum düzeyde karşılıyor. Ankastre fırının yerleştirildiği geniş boy dolapları ise istediğiniz düzenleme seçenekleri ile mutfağınızı tek bir hacim olarak algılamanızı sağlıyor.

  [​IMG]

  Tam ankastre bulaşık makinesini tezgah altına tamamen gizleyerek mutfağın görsel bütünlüğünün bozulmamasını sağlayan modelde, bulaşık makinesini eviye dolabının yanında, kullanım alışkanlığınıza göre sağ veya sol tarafta konumlandırabiliyorsunuz.turkeyarena.com

  Çekmece içlerindeki ahşap çatal kaşıklık, baharat ve gereç gözlerinde aradığınızı bulamamanız olanaksız... Ahşap gözler çekmeceyi açtığınızda limon aromalı kokusuyla sizi karşılıyor. Üstelik her şey elinizin altında, kullanıma hazır.
   


Sayfayı Paylaş