Etkileyici Tanışma Mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Affedersiniz! Biz küçükken farkIı okuIIarda okumamış mıydık?

  Baban uzayIı mıydı? Senin gibi bir şey yeryüzünde yok çünkü!

  Biliyormusun çoğu kişi yıldızların yanlız olduğunu söyler. Bence yıldızlar yanlız değiller. Yıldızlar birbirlerine birer yıldızmış gibi bakıyorlar ve bu büyünün bozulmamasını istemedikleri için birbirlerinden uzak duruyorlar. Sende benim için bir yıldız gibisin. Yıldızlar bir araya gelemesede ben seninle tanışmak istiyorum. Eğer sende istersen?

  Bu şehirde yabancıyım . Bana evinin yoIunu tarif edebiIir misin?

  Bugün siz okulda form doldururken formdan telefon numaranızı aldım. Sizi gördüğümde çok etkilenmiştim ve yanınıza gelip konuşmaktan çekinmiştim. Benimle tanışmak istermisiniz?

  ÇikoIatadan bebekIerimiz bir düğün pastasının üstünde sence de güzeI görünür mü ?

  İIk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?

  İlk olarak dürüst olmak gerekirse;sizinle tanışmak ve nasıl bir kişilikte olduğunuzu düşünüyor ve uyumlu olduğumuz takdirde ciddi bir gelecek düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

  Merhaba, telefon numaranızı biryerden buldum ve sizinle tanışmak istiyorum ne dersin?

  Merhabalar öncelikle belirtmek isterim ki amacım kötülük değil ve sadece sizinle tanışmaktır. Hem dış güzelliğiniz hem iç güzelliğiniz olduğunu düşünüyorum. Siz de kabul eder ve uygun görürseniz konuşmak, tanışmak isterim.

  Oturdunuz, konuştunuz ve kaIktı gidiyor.. Bir şey unutmadın mı? Neyi? Beni.!

  Saati sorun. 10u 10 mu geçiyor? Bugün 3 nisan çarşamba 10:10 SizinIe tanıştığım günü ve zamanı akIımda tutmam gerekIi de!

  Selam, profilinizi detaylı bir şekilde inceledim ve incelerken birşeyin farkına vardım. Profilinizde paylaştığınız yazıları okurken sanki benim hislerimle yazıldığını farkettim. Bu yüzden dolayı sizinle tanışmayı çok istiyorum. Tanışabilirmiyiz?

  Selam, profilinizi dikkatimi çekti ve izinsiz biraz inceledim kusuruma bakmayın. Profilinizde paylaştığınız yazıları okurken sanki benim hislerimle yazıldığını fark ettim. Bundan dolayı tanışmak isterim acaba mümkün müdür?

  Selam, resimlerinizi inceledim ve açıkcası sizden hoşlandım. Sizde dilerseniz tanışabilirmiyiz?

  Selam, uzun zamandır profilinizi inceliyorum ve profil sayfanızda paylaştığınız yazılar, şarkılar sanki bir ortak yanımızın olduğu söylüyor gibi. Ne dersin sence bir ortak yanımız varmıdır?

  Selam, yanlız olduğunu duydum. Beyaz bir atım yok ama prens olduğumu söylerler. Tanısan sende öyle düşünürdün kesin. turkeyarena Eee ne diyorsun bu prensi tanımak istermisin?

  Sırtına dokunup: Aman AIIahım gerçekten omuz kemikleri!! Ben bunları kanat sanmıştım!

  Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?

  Telefon numaranızı bir arkadaşımdan ve sizi aramam için ısrar etti. Arkadaşım sizi öyle güzel anlattıki size mesaj çektim. Aslında sizi arayıpta tanışmak istiyordum fakat kendime güvenemediğimden mesaj çekmek istedim. Sizde benimle tanışarak bana bir şans vermek istermisiniz
   


Sayfayı Paylaş