Estetik Yaptıran Türk Ünlüler, Estetik Yaptıran Ünlüler

Konusu 'Ünlü Resimleri' forumundadır ve KaraMelek tarafından 25 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. KaraMelek Well-Known Member


  Estetik Yaptıran Türk Ünlüler, Estetik Yaptıran Ünlüler
  AJDA PEKKAN
  İsviçre’ye estetiğe gitti
  Son olarak, ‘yıllarca genç kalır’ sloganıyla bir boya reklamında izlediğimiz yılların yıpratamadığı süperstarımız Ajda Pekkan, daha da genç görünebilmek için bir süre önce İsviçre’ye gitti.

  Cenevre Gölü kıyısındaki beş yıldızlı Royal Plaza Otel’in içinde yer alan dünyanın en ünlü güzellik merkezlerinden ‘Health Center Clinique Lemana’da hücrelerini yeniledi. Kulağımıza gelenlere göre sanatçı, üç günlük hücre yenileme terapisi için 11 bin dolar ödedi. Bugüne kadar, burun, yüz gerdirme, çene, yağ aldırma ve botoks gibi bir dizi operasyondan geçirdi.

  DENİZ AKKAYA
  Baştan Yaratıldı
  Her zaman güzelliğiyle ilgi odağı olan Deniz Akkaya, bugüne kadar birçok kez bıçak altına yattı. Burun estetiği, göğüs, çene, yanak, dudak ve diş operasyonu yaptırdığı söylendi, botoks uygulattı. Doktoru Onur Erol’a göz kapaklarını kaldırttı. Son haliyle aktris Liv Taylor’a benzedi

  EBRU ŞALLI
  Çenesini törpületti
  Bir dönem ekranda zayıf görünmekten rahatsız olan Ebru Şallı, daha sağlıklı görünmek için bıçak altına yattı. Zayıf görünen yüzünü dolgunlaştırdı, burnunu hokkalaştırdı, çenesini törpülettirdi. Göğüs ölçüsünü silikon takviyesiyle önce büyüttü sonra çıkarttırıp eski haline döndü.

  HANDE ATAİZİ
  Estetik seviyor
  Burun operasyonuyla dikkat çeken ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıllarda birkaç kez bu sebeple neşter altına yattı. Ayrıca göğüs ameliyatı da geçiren Hande Ataizi de estetik seven ünlülerden.

  PETEK DİNÇÖZ
  Önce burun…
  Burun operasyonu geçiren, çene kemiğini törpületen Petek Dinçöz, sık sık hayranlarının göz zevkini düşündüğünü söylüyor.

  GÜZİDE DURAN
  O da boyun eğdi
  Doğallığıyla yurt dışındaki podyumlarda da göğsünü gere gere yürüyen Güzide Duran, sonunda teknolojiye yenik düştü. Üst dudağına silikon enjekte ettirerek kalınlaştıran Güzide Duran, artık güzelliğine daha da çok güveniyor.

  SEDA SAYAN
  Kalçasındaki ve belindeki yağları ikişer defa lipusection yöntemiyle aldıran Seda Sayan üç kere de göğüslerinden ameliyat oldu. Bir kez gıdısını aldıran Sayan, kaşlarını gerdirdi ve iki kere de cildine doku takviyesi yaptırdı. Seda Sayan düzenli olarak botoks da yaptırıyor.

  TÜRKAN ŞORAY
  Burun estetiğini sakladı
  Sinemaya girdiği 60’lı yıllarda hafif kemerli olan burnunu düzelttirmek için estetik olan Türkan Şoray, bu gerçeği uzun yıllar saklamıştı. Bu burun estetiğinin Şoray’a çok yakıştığı da bir gerçekti.

  BÜLENT ERSOY
  Göğüslerini büyüttü
  Yalnız cinsiyetini değiştirmekle kalmayan Bülent Ersoy, göğüs estetiği olarak mükemmel göğüslere de sahip oldu. Şimdi belli aralıklarla yüzüne botoks uygulatıyor.

  EBRU GÜNDEŞ
  6 yıl içerisinde üç kere göğüslerinden operasyon geçiren Gündeş, sonunda istediği göğse kavuştu. Ebru Gündeş son albümünde, üst dudaklarını da slikonla takviye ettirip imaj fotoğrafları çektirmişti. Şakaklarına doku kokteyli uygulatan sanatçı, düzenli olarak botoks yaptırıyor.

  EBRU YAŞAR
  Şarkıcı Ebru Yaşar güzelleşmek uğruna 5 kez bıçak altına yattı. Cildini tıraşlatan, burun ameliyatı olan ve göğüslerine silikon koyduran Yaşar, bir kez belinden yağ aldırdı, bir de dudaklarına slikon takviyesi yaptırdı.
   


Sayfayı Paylaş