eScan İnternet Security 10

Konusu 'İnternet' forumundadır ve OrKuN tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  eScan İnternet Security 10

  eScan AntiVirus yaygın bir virüs koruması çözümü olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir Virüsler, Spyware, Adware, Malware, Keylogger ve Hackers gibi tehditlere karşı kişisel bilgisayarları korumak için.

  Gelebilmektedir herhangi bir internet akla hemen ve Virüsler, Spyware, Adware, Malware, Keyloggers, Hackers, Spam, phishing, Yetişkin içerik ve tehdit içeren dosya. eScan Internet Security Suite, e-posta ve web sitelerini tarama dahil olmak üzere bilgisayarınızın Gerçek Zamanlı Virüs Tarama özellikleri. Ayrıca bu patentli "MWAV (MicroWorld AntiVirus) Programı" spyware ve adware ve onarım kayıtları karşı savunmak için kendi özelliklerini.

  çünkü bir "Yönetim Konsolu Lite" yazılım lisansları, uzaktan yükleme, diğer AntiVirus ürünler kaldırma dağıtmak için, ürün yükseltme ve sağlayan özellikleri eScan Anti-virüs bu uzaktan güvenlik paketleri Ağ Yöneticileri - gibi - yönetmek zorunda için iyi bir seçenek veya devre dışı bırakma eScan monitör durumu.

  eScan Anti-virüs kapsamlı ve güçlü internet ama o biraz şişirilmiş ve tembel olabilir Security Suite odaklı en az olası her açı kapsamaz.

  Diller:
  İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Danca, Hollandaca, Fince, Yunanca, İtalyanca, Norveççe, Portekizce BR, İsveççe ,türkçe

  Denemenizi tavsiye ederim ;)
   


Sayfayı Paylaş