Erkeklere Özel Cilt Bakımı

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Beyler için Cilt Bakımı Önerileri

  Son yıllarda metroseksüel erkek kavramınında yaygınlaşması gösteriyorki artık beylerde en az bayanlar kadar ciltlerine önem veriyorlar. Erkeklerin ciltleri için üretilen plinkler nemlendirici kremler cilt maskeleri oldukça fazla talep görüyor. Bu da demek oluyor ki artık erkeklerde güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorlar.

  Cildinin canlı ve parlak görünmesini isteyen erkeklere özel öneriler. En başta beylerin için cilt bakımı yaparken mutlaka doğru ürün tercihi yapılmalıdır. Doğru ürün hangisi tespit etmek için cilt analizi yaptırmanız gerekiyor. Güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmanız için 2 saatinizi ayırmanız gerekmektedir. Şimdi bu süre çok fazla gelebilir fakat ileride bakımlı bir cildin ne kadar hoş göründüğünü gördüğünüzde ayırdığınız zamana deydiğini düşüneceksiniz.

  İşte siz Erkeklere özel yapmanız gereken cilt bakımı önerileri. Sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak için önerilerimizi dikkate alın pişman olmayacaksınız.

  Biz bayanlarda olduğu gibi Erkekler sizlerde Günde 2 litre su içmelisiniz, Sigaradan mutlak süretle uzak durmalısınız, Çok fazla güneşte kalmayın fazla güneş cildinizin yaşlanmasında çok etkilidir. Cildinizi mutlaka hergün bir nemlendiri krem ile nemlendirin, Erkeklere uygun maskeler uyguyalayabilirsiniz cildinize, Özellikle genç erkekler bu uyarımız size kesinlikle sivilcelerinizle oynamayın onları asla sıkmayın bu küçük önerileir dikkate aldığınızda cildinizin daha sağlıklı göründüğünü hemen fark edeceksiniz.
   


Sayfayı Paylaş