Erkeklere Öğütler

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 9 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Erkeğe Öğütler
  Erkeklere ogutler, çinli bilgeden erkeklere öğütler, yeni erkeklere öğütler, erkeklere öğütler forum, güzel erkeklere öğütler, erkeklere öğütler şiir

  Erkekler için hayat bilgisi arıyorsanız, nasıl olacak bu işler diyorsanız, istediğiniz kadını elde etmek istiyorsanız, işte hepsi burada.

  1) Bir erkeğin aşkı vücudundaki testosteron hormonu miktarıyla doğru orantılıdır. Ne kadar çok hormon o kadar şiddetli bir aşk. Evli erkeklerde testosteron hormonu daha düşük düzeydedir. Bilmem anlatabiliyor muyum? Sevgili erkekler aşkın esiri, kadının oyuncağı olmayın, bu sadece hormonlarınızın size bir oyunudur. (Not: Göbekli kişilerde testosteron miktarı azdır. Bu nedenle göbekli şahıslar kolay aşık olmaz.)

  2) Bir erkek aşık olduğunda sözkonusu kadından başka şey düşünmez. "Tek derdi nasıl olsa da olsa biraraya gelebilsek" tir. Kadının üstüne bu kadar düşerseniz o da durumu anlayacaktır ve hafiften şımaracaktır. Şımarık kadınların kahrını çekmek zordur. Ayrıca gerek yoktur. Tabii ki ilgi gösterin, buluşun ancak olayı birazcık zamana bırakın. İlk buluşmadan sonraki 4 gün kadını hiçbir şekilde aramayın. (Dolaylı olarak kadınlara meşaz: adam sizi aramıyorsa, buluşmaya çalışmıyorsa unutun gitsin, size aşık değildir. Dert etmeyin hiç! Başka annelerin de güzel oğulları var. Ne demişler: so many boys, so little time)

  3) Her zaman ilk buluşma teklifi erkekten gelmelidir. Bunun hiçbir istisnası yoktur. Eğer insiyatifi kadın eline almış ve buluşmayı organize etmişse sakın keyiflenip üstüne atlamayın. Kesinlikle olayda bir dümen vardır. Büyük ihtimalle hatun kişi esas oğlanı kıskandırmaya çalışıyordur veya maddi manevi zor durumdadır, her halükarda sizden bir şekilde faydalanmayı tasarlıyordur.

  4) İlk buluşmaya cinsel arzularınızdan soyutlanmış olarak gelin. Yoksa kadın kişisi sizinle oyun hamuru gibi oynar ve karşı koyamazsınız. Kadının da size ilgi duyabilmesi için birazcık da olsa kişilikli olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir. Kişilik gösterisinde hiçbir zafiyete yer yoktur.

  5) Kadın kişiyle buluşacağınız ilk mekan çok önemlidir. Mutlaka yemeklerini ve servisini bildiğiniz bir yere gidin. Mutlaka şarap seçimini siz üstlenin. Mutlaka et yiyin. Hiçbir kadın akşam yemeğinde ançuezli ve zeytinli salata yiyen bir adama saygı duymaz.

  (Cossack'in notu: Çoook önemli madde)
  6)
  Bir erkek çok konuşmaz. Akıllı bir erkek kadın kısmısının erkeği deşifre etmek için hazırlamış olduğu 35 bin soruyu atlatmasını bilir. Sorulara kısa cevaplar verin. Yalan söylemekten asla çekinmeyin. Kadınlar sorar ama gerçek cevapları kaldıramaz. Kadının gözlerinin içine yoğun akışlarla bakın ve uydurun. Güzel olsun yalan olsun... Yalandan kim ölmüş? Doğrular ama can yakar ve unutulmaz. Hangi kadın duymak ister bir öncekine ne kadar aşık olduğunuzu, o an gelse o an koşarak gidebileceğinizi...

  7) İlk buluşmayı her zaman erkek kişi öder. Saçmalamayın. Yemekten sonra kadını evine bırakınca sakın "nasıldım ama?" diye sormayın. Yuh artık!

  8) Bir erkek yaptığı yatırımların karşılığını beklemez. Karşılıklılık ilkesi, esasen devletler arası diplomatik ilişkilerde kullanılan bir terimdir. Gerçek bir centilmenin kadın erkek ilişkilerinde bu tür ucuz hesapları olamaz. Olursa da bir leydinin bu tip bir adamla işi olmaz.

  9) Her zaman maddi ve manevi bağımsız bir kadın seçin. Eğer kadının maddi bağımsızlığı yoksa, en az üç- dört tane çok yakın kız arkadaşı mevcut değilse, müzik zevki ve hobileri her yeni sevgiliyle beraber değişiyorsa bu kadından mümkün mertebe uzak durun. Böyle kadınlar hayatlarını kafalayacakları erkek üzerine kurmuştur, o erkekten başka hiç bir planları ve kendilerine ait bir fikirleri yoktur. Son derece sıkıcı tiplerdir. Çok iyi bir kızcağız da olsa, bir içim su kadar güzel de olsa maalesef birlikteliğiniz boyunca size yapışacak, size hiç bir yaşama alanı bırakmayacak, eve biraz geç geldiğinizde depresyona girecek kısaca hayatınızı cehenneme döndürecektir. Sayın Baylar, bir çift güzel göz ve uzun bacakla bir ömür geçmez. Bir gün sohbet etmek istediğinizde, sadece sizin söylediklerinizi size geri tekrarlayabilen bir kadın bulmak istemiyorsanız gözünüzü açın. Diğer bir seçenek: servetinizin yarısını ve kalan hayatınız boyunca maaşınızın belli bölümünü verip daha sonra boşanırsınız.

  10) Bir erkeğin en seksi yeri ayak bilekleridir. (ne sandınız?)
   


Sayfayı Paylaş