Erkekler Nelerden Hoşlanırlar

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Erkekler nelerden hoşlanır?

  Erkekler neyden hoşlanır, beylere göre kadınların giydikleri etekler mini etek olmalı her ne kadar sevgililerine ve eşlerine giydirmekten pek hoşlanmamış olsalarda erkeklerin en çok hoşlandıkları ve beğendikleri şey yazın sandaletlerle, kışın muz çoraplarla giyilen mini etekler oluyor. Kadınlarda erkeklerin en çok hoşlandıkları şeylerden biride kırmızı ruj. Erkeklerin hem fikir oldukları birşey var yalnız bu onların ortak fikirleri kırmızı ruju yakışanların sürmeleri gerektiğini söylüyorlar.

  Evet yine mini Erkekler için mini siyah elbiseler zarafetin sembolü sayılıyor. Kadınlar gösterişli elbiselerden hoşlansalar da erkekler mini siyah elbiseleri tercih ediyorlar ve asla b elbiselerden vazgeçmiyorlar.

  Bayanlarda Erkekler büyük çantadan ziyade portföy çanta takmanın kadınları daha zarif gösterdiğini düşünüyorlar ve bu tarz çantalardan hoşlanıyorlar. Ayrıca beli yüksek, eski tarz, ya da İspanyol paçalı, rahat pantolonlar kadınlar için tercih nedeni olsa da erkeklerin tercihi skinny Jeanlar. Kış aylarında kaşe montlarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş