Erkekler İçin Güzel Giyinmenin Sırları

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 28 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Erkekler İçin Güzel Giyinmenin İnce Detayları
  Giyim Kıyafetiyle Tüm Bayanlar Tarafından Beğenilmek İstenen Erkeklere Özel Giyinme Sırları

  Uzun boyluysanız
  Kruvaze takımları tam size göre. Duble paçalı pantolonları giyebilirsiniz. Farklı renklerde birleşimler (pantolon, gömlek, ceket, kravat) oluşturabilirsiniz. Yere dik çizgili kıyafetlerden kaçının. Belinizden aşağıya doğru daralan pantolonları giymeyin.

  Kısa boyluysanız
  Dikey çizgili kıyafetleri tercih edin. Koyu renk takımlar giyin. Ceket kesimi bele oturan bir tarzda olmalı. İki düğmeli ceketler daha iyi olur. Ceket omuzları tam oturmalı. Ceket veya pantolonun aynı renkte olmasına dikkat edin. Pantolon paçaları belden aşağıya doğru hafif daralmalı.

  Kilolu bir erkekseniz
  Koyu renk takımlardan başka bir renk düşünmeyin. Bir ya da iki pilili pantolonları tercih edin. Dikey çizgili kıyafetleri seçin. Kuvaze ceketleri tercih edin. Ceket etek boylarına dikkat edin. Üzerinize oturan doğru renkte seçilmiş yelekleri tercih edin. Kalın kumaşları seçmeyin.

  Bunlara ek olarak
  Bir erkek sık sık parfüm değiştirmemeli. Çünkü erkeğin kendine has bir kokusunun olması onun kişiliğinin, tutarlılığının, hayata bakışının bir göstergesi. Hafif çam, limon türü kokular hoş tercihler.

  Erkeklere puan kaybettiren konular
  Biri boyalı saçlar. İkincisi de açılan keli arkadan gelen saçlarla örtmeye çalışmak. Hangi yaşta olursanız olun, saçınızdaki aklar sizi daha karizmatik yapar. Kelinizi örtmeyi de bırakın, hatta kelseniz doğal bir karizmanız var demektir.
   


Sayfayı Paylaş