Erkekler Evde Kalır Mı

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 13 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Erkekler Evde Kalır Mı?
  Evde Kalmış Erkek Tipleri

  Evde Kalmış Erkekler
  Evde kalmis erkek olur mu? Kizdan nasil oluyorsa erkekten de olur herhalde. nasil mi? Evde kalmis erkekler dörde ayrilir:

  1) Tip A kimse tarafindan begenilmez, istenmez, herkes tarafindan dislanir - icine kapanik ve biraz salakca olur;

  2) Tip B kimseyi begenmez, gökten zembille indigini zanneder ve önüne gelen kadina kendince sinavlar uygular ve hic bir kadini kendine yakistiramaz, hepsi kusurludur ona göre. Ve bizim cok bilmi$ ideal kadinini bekler.

  3) Tip C hayatinin en güzel dönemini büyük bir ask ile gecirir ve kadin tarafindan aldatilir veya terkedilir.. bu yenilgiyi hazmedemedigiyle birlikte kadinlarin tümünü gömer ve kadinlari intikami icin kullanir.. (ve aslinda kadina degil kendisine yapar! Tabi bunun farkinda degildir!);

  4) Tip D ise Tip C gibi büyük ask yasar ve terkedilir.. ona olan aski öyle büyüktür ki bir baska kadinla olamaz. Bu tür kinci türden degildir ve büyük askinin geri dönmesini bir hayat boyu bekler (harcar! Cünkü o ask geri dönmez, dönse dahi ondan hayir gelmez!)

  Evde kalmış kızlar? onlar da dörde ayrılir;

  1) Tip A kimse tarafindan begenilmez, istenmez, herkes tarafindan dislanir – icine kapanik ve biraz salakca olur (ama er veya gec onu isteyen bir erkek cikar, sonucta el degmemisi isteyen salakca da olsa olur)

  2) Tip B kimseyi begenmez, gökten zembille indigini zanneder ve önüne gelen erkegi kendince sinar. Hic bir erkegi kendine yakistiramaz.. hep daha iyisi daha zekisi daha basarilisi olsun diye ideal esi bekler.. (ama er veya gec bir erkekte karar kilar! Ucunda büyük ihtimal annelik duygularinin psikolojik ve biolojik dürtmesi sözkonusudur)

  3) Tip C hayatinin en güzel dönemini büyük bir ask ile gecirir ve erkek tarafindan aldatilir veya terkedilir.. bu durum ona büyük aci verir, aglar sizlar.. erkeklere güvenmiyorum artik moduna girer.. ama atlatir.. er veya gec yeni bir erkege asik olur, eskisi cooooktan unutulmustur!

  4) Tip D ise Tip C gibi büyük ask yasar ve terkedilir.. ona olan aski öyle büyüktür ki bir baska erkekle olamaz ve büyük askinin geri dönecegi gün icin yasar… gerekirse hayatinin sonuna kadar. (o askin geri dönme olasiligi kadinda biraz daha yüksektir...)

  Özet: Evde kalmis kadin evde kalmis erkekten daha realist oldugundan evde kalmisliginin süresi daha kisa ömürlüdür.
   


Sayfayı Paylaş