Erkek Manken Ölçüleri Nelerdir

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Erkek Manken Vücut Ölçüleri Nelerdir?

  Herhangi bir Ajansa üye olmak manken olmak için akla gelen en kısa ve iyi yol olarak gelmesinin yanında, bir çok yarışma programı sayesinde meşhur olanlar da bulunmaktadır. Ayrıca model olmanın ilk şartı, Model olmayı gerçekten istemektir. Sonrasında bu mesleği yapmak için sevmeniz ve kendinize güvenmeniz gerekir.

  Erkek mankenler genel görünüşü ile uzun boylu fit görünüşleriyle dikkatleri çekmektedir. Erkek manken olmaya karar vermişseniz mutlaka belli ölçülere sahip olmalısınızdır.

  Uzun boylu insan daha gösterişli durur. Erkek mankenlerin boy ve kilo ölçülerine bakacak olursak 1.85 ve 1.90 arası bir boyunuzun olması kilonuzun bir ölçüsü tam olarak veremesekte iri kas yapmış bir vücut değil atletik fit kaslarınızın sıkı bir görünüşe sahip olması gerekmektedir. Tabikide kilolu olmayacaksınız kilonuz boyunuzla orantılı fit kas yapısı ön planda olmalıdır. Önemli olan göze hikap şeklinizdir.

  Yüzünüzde mankenlik konusunda bir avantajdır yakışıklı olmaktan ziyade karakteristik keskin yüz hatlarına sahip olmanızda sizi daha öne plana çıkaracaktır.
   


Sayfayı Paylaş