Erkek İçin Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 14 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Erkeklere Özel Doğum Günü Hediyesi Alacaklar İçin Tavsiyeler

  Gömlek: Erkeklerin en çok kullandıkları giysilerin başında gömlek gelmektedir. Beğenebileceği güzel bir gömlek sizinde bütcenizi sarsmayacak güzel bir hediye olacaktır.

  Kravat:
  Şık bir kravat, güzel bir kutuda çok hoş bir hediye olabilir. Yalnız sezonun renklerini ve çizgilerini takip etmeyi unutmayın. Seçmede zorlanırsanız genelde her takıma uyacak modellerden yana tercihinizi kullanmanızda yarar var.

  Parfüm:
  Erkeklere alınan en çok hediye anketi yapılsaydı, herhalde parfüm en çok tercih edilen hediye olurdu. Bu durumda dikkat etmeniz gereken, hediye alacağınız kişinin sevdiği kokular. Ağır kokular mı seviyor, hafif mi? Bunu öğrendikten sonra alışveriş yapabilirsiniz.

  Nemlendirici:
  Her ne kadar erkekler kremlere uzak olsalar da, onların da ciltlerinin neme ihtiyaç duyduğu bir gerçek Bu gerçeği bilen kozmetik firmaları erkekler için nemlendiriciler üretiyor Alacağınız kişinin cilt tipine göre bir nemlendirici seçebilirsiniz.

  Eşofman: Rahat bir eşofman hem spora giderken, hem de evdeyken giyilebilir Her zaman da ihtiyaç duyulan bir kıyafet çeşididir

  Spor ayakkabı: Bütçeniz uygunsa spor ayakkabı erkeklerin her zaman için tercihleri arasındadır. Ama almadan önce alacağınız kişinin yaptığı spor çeşidine göre ayakkabı seçmeyi tercih edin.

  Evrak çantası:
  Eğer hediye alacağınız kişi çok yoğun bir iş adamıysa, evrak çantası mükemmel bir hediye seçimi olabilir. Bu arada alacağınız çantanın üzerine o kişinin ismini de yazdırarak jest yapabilirsiniz.

  Saat: Çok özel bir hediye ama kaliteli bir seçim yapmanız gerekiyor. Bunun için de bütçenizi iyi planlamanızı öneriyoruz.
   


Sayfayı Paylaş